Роман Яремчук дебютував за "Бенфіку" з результативної дії у Лізі чемпіонів: відео AP

Ефектна передача на партнера і гол, який на українця не записали.

Форвард збірної України Роман Яремчук дебютував у складі нової команди, португальської "Бенфіки", із результативної дії.

Яремчук підписав контракт із "Бенфікою" наприкінці липня. За його трансфер бельгійський "Гент" отримав 17.5 мільйони євро.

Український нападник пропустив два стартові матчі "Бенфіки" у сезоні 2021/22. А у третьому вийшов на поле лише на заміну, відігравши 25 хвилин.

Навіть 25 хвилин на полі вистачило Яремчуку, щоб забити м'яч у ворота російського "Спартака" у матчі-відповіді Ліги чемпіонів. Проте гол на українця не записали.

Перша результативна дія Яремчука: як це було

Результативний удар Яремчука відбувся у компенсований час. На той момент "Бенфіка" перемагала "Спартак" з рахунком 1:0 (3:0 за сумою двох матчів) і забезпечувала собі прохід у раунд плей-оф Ліги чемпіонів.

На другій компенсованій хвилині Яремчук "парашутом" закинув м'яча у штрафний майданчик на півзахисника Жоау Маріу. Хавбек скинув його назад на українця.

М'яч не одразу дійшов до українського форварда, проте через рикошет від ноги футболіста "Спартака" Яремчук до нього дістався. Нападник підхопив м'яча і сильно пробив - рикошетом від двох футболістів той влетів у сітку.

Після матчу "Бенфіка" змінила назву свого англійського Twitter-аккаунту на честь Яремчука, назвавши його "Бенфікачук".

БенфікачукФК "Бенфіка"

• Український форвард підписав контракт із "Бенфікою" на п'ять років.
  • У контракті Яремчука вказана клаусула в 100 мільйонів євро.
  • У новому клубі Роман Яремчук конкурує за місце в основному складі з Дарвіном Нуньєсом, Лукою Вальшмідтом та Харісом Сеферовичем. У матчі проти "Спартака" в основі вийшов ще один нападник, Гонсалу Рамос.
  • Трансфер Яремчука входить у топ-10 найдорожчих в історії "Бенфіки". Також він потрапив у десятку найдорожчих серед трансферів українських футболістів.

• Субота, 14 серпня. "Бенфіка" - "Арука" (чемпіонат Португалії)
  • Вівторок, 17 серпня. "Бенфіка" - ПСВ (плей-оф раунд Ліги чемпіонів)
  • Крім "Бенфіки" та ПСВ, у плей-оф раунді Ліги чемпіонів також зіграє "Шахтар". Його суперником став "Монако".
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика