Австралійських атлетів відправили на 4-тижневий карантин після Олімпіади-2020

Австралійських атлетів відправили на 4-тижневий карантин після Олімпіади-2020

Австралійських атлетів відправили на 4-тижневий карантин після Олімпіади-2020 AP

Спортсмени відсиділи карантин у Токіо, а тепер повинні перебувати в ньому після повернення.

Частина представників олімпійської збірної Австралії відправилася на 28-денний карантин після виступів у Токіо-2020. Про це повідомляє BBC.

Австралія на Олімпійських Іграх у Токіо потрапила у шістку найкращих. Австралійські спортсмени здобули 46 медалей (17 - золотих), посівши шосте місце у медальному заліку.

Читайте також: Медальний залік після закінчення Олімпіади-2020: на якому місці Україна

Після повернення австралійські спортсмени мали перебувати в обов'язковому 2-тижневому карантині - такі умови стосуються усіх без виключення громадян, що повернулися з інших країн. Проте олімпійцям з Австралії вимоги карантину зробили більш жорсткими.

Що трапилося?

Австралійський олімпійський комітет повідомив, що після прибуття з Японії спортсменам належить провести додаткові два тижні карантину, окрім тих, що передбачені усім громадянам. Причину такого рішення влада пояснила розповсюдженням штаму "дельта" коронавірусу.

16 представників олімпійської збірної Австралії вже перебувають на карантині. В Австралійському олімпійському комітеті наголошують, що вважають рішення влади "жахливим", звернувши увагу на особливість умов, у яких проживають спортсмени.

"Наші олімпійці не лише були повною мірою провакцинованими, але й жили у досить контрольованій "бульбашці" у Токіо, де вживалися необхідні заходи та проводилися щоденні тестування упродовж багатьох тижнів. Ми не отримали жодних пояснень щодо того, чому нам відмовили у зверненні щодо цих спортсменів", - зазначив виконавчий директор Австралійського олімпійського комітету Метт Керролл.

"У той час, як інші країни святкують повернення атлетів, ми поводимося зі своїми найжорсткішим та найжахливішим чином. Вони покарані за те, що гордо представляли свою країну на Олімпійських Іграх"

Очільник медичного департаменту Інституту спорту Австралії Девід Г'юз звернув увагу на те, що 4-тижневий карантин може негативним чином вплинути не лише на фізичне, але й на ментальне здоров'я спортсменів.

Що відомо

  • З моменту початку пандемії коронавірусу в Австралії зареєстрували лише 37 тисяч випадків захворювання коронавірусом.
  • Австралія у 2032 році стане місцем проведення літніх Олімпійських Ігор. Міжнародний олімпійський комітет затвердив австралійське місто Брісбен як господаря Ігор.
  • Найтитулованішою спортсменкою Олімпіади-2020 стала австралійська плавчиня Емма Маккеон - 4 золотих та 3 бронзових нагороди.

Головні підсумки Олімпіади-2020

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика