У Херсоні футбольний матч між командами "Кристал" та "Суми" закінчився нічиєю

У Херсоні футбольний матч між командами "Кристал" та "Суми" закінчився нічиєю Кристал - Херсон

8 серпня на центральному стадіоні Херсона відбувся матч 3-го туру Чемпіонату України з футболу між командами Другої ліги “Кристал” Херсон та “Суми”. Цьогорічна гра між командами Херсона та Сум завершилась з рахунком 0:0.

Про це повідомляється на сайті футбольного клубу "Кристал - Херсон".

В чемпіонатах України херсонський “Кристал” двічі грав проти команди з Сум. Це відбулося в сезоні 2011/12.

У Херсоні футбольний матч між командами "Кристал" та "Суми" закінчився нічиєюКристал - Херсон

Тоді матч першого кола футбольної команди “Суми” та “Кристал” Херсон, який проходив 6 серпня 2011 року в Сумах закінчився перемогою сумчан переможним голом у пенальті.

В матчі другого кола 5 листопада 2011 року херсонці відкрили рахунок в кінці першого тайму. Проте на початку другого тайму команди з Сум зрівняли рахунок, а в середині тайму забили ще один гол, який приніс їм перемогу.

• Херсонський футбольний клуб "Кристал" зіграв внічию з сімферопольською "Таврією"