Херсонський футбольний клуб "Кристал" зіграв внічию з сімферопольською "Таврією" Херсонська міська рада

25 липня відбувся матч першого туру серед команд Другої ліги з футболу між футбольними клубами “Кристал” (Херсон) і “Таврія” (Сімферополь).

Як повідомляється на сайті Херсонської міської ради, після першого тайму рахунок був 0:0. На 96-ій хвилині Барладим реалізував пенальті, а вже за хвилину херсонець Ольховіков зрівняв рахунок. Матч завершився з рахунком 1:1.

«По п’ять разів "Кристал" і "Таврія" грали один проти одного у чемпіонатах України. Один матч закінчився внічию і чотири рази перемога була на боці херсонців", - йдеться у повідомленні.

• Херсонський футбольний клуб "Кристал" очолили новий директор та тренер
  • Немає фінансування – немає розвитку: херсонський футбольний клуб "Кристал" під загрозою закриття