Українка Лискун - передостання у кваліфікації Олімпіади-2020 зі стрибків з 10-метрової вишки

Українка Лискун - передостання у кваліфікації Олімпіади-2020 зі стрибків з 10-метрової вишки

Українка Лискун - передостання у кваліфікації Олімпіади-2020 зі стрибків з 10-метрової вишки AP

Україна не вийшла у ще один півфінал Олімпіади-2020 зі стрибків у воду.

Українська стрибунка у воду Софія Лискун не пройшла кваліфікацію на Олімпійських Іграх у Токіо. Українка - поза півфіналом у стрибках з 10-метрової вишки.

Для Лискун Олімпіада у Токіо була першою у кар'єрі. Відібралася вона туди завдяки виграній ліцензії - у 2019 році Лискун виграла чемпіонат Європи зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.

Лискун намагалася подолати кваліфікацію та пройти у півфінал Олімпіади. Але у підсумку показала передостанній результат.

Як виступила Софія Лискун?

Регламент змагань у кваліфікації зі стрибків у воду передбачав участь 30 спортсменок. Вони мали виконати по п'ять стрибків з різною складністю.

Судді оцінювали складність стрибків, а також їхнє виконання спортсменками. У півфінал мали пройти 18 найкращих стрибунок.

Лискун розпочинала виступи 11-ю. Першу спробу українська стрибунка виконала з 13-м загальним результатом, претендуючи на вихід у півфінал.

Проте наступні дві спроби Лискун виконала невдало. Спочатку українка виконала стрибок у воду з оцінкою 36 балів. А під час третього стрибка лише з другої спроби змогла стати на руки та пірнути у басейн, за що отримала лише 14 балів, опустившись на останнє 30-е місце.

Четвертий стрибок Лискун виконала краще, але своє становище не покращила - українка продовжила йти на останньому місці. Про вихід у півфінал мова вже не йшла.

Покинути останню сходинку українській стрибунці вдалося. Стрибок зі складністю 2.8 Лискун виконала з оцінкою 58.8, завдяки чому змогла випередити представницю Сінгапуру Фрейду Лім.

У підсумку Лискун показала результат 216.55 бали та посіла 29-е місце. Найкращою у кваліфікації була китаянка Чень Юйси - 390.70 балів.

Що відомо про Софію Лискун

  • 19-річна українська стрибунка у воду, представниця Києва.
  • Лискун - чемпіонка Європи з водних видів спорту у 2018 році (командні змагання), а також чемпіонка Європи зі стрибків у воду в 2019-му (10-метрова вишка)
  • У 2021 році Лискун стала бронзовою призеркою Євро з водних видів спорту у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Що далі

  • П'ятниця, 6 серпня, 09:00. Олексій Середа (вишка, 10 метрів, чоловіки, кваліфікація)
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу