День хіп-хопу: у США започаткували нове свято

День хіп-хопу: у США започаткували нове свято

День хіп-хопу: у США започаткували нове свято

Сенат США одноголосно прийняв резолюцію про введення нових святкових днів у 2021 році. Їх присвятять хіп-хопу як культурному і мистецькому явищу. Також в країні з'явився місяць визнання хіп-хопу – серпень. А листопад оголосили місяцем історії цього жанру. Про це повідомляє Hype Beast.

Згідно з документом, саме 11 серпня в 1973 році хіп-хоп зародився як стиль: на вечірці діджея Кула ГеркаСценічне прізвисько ямайського діджея Клайва Кемпбелла, який вважається предтечею багатьох музичних жанрів, в тому числі брейкбіта і хіп-хопу. та його сестри Сінді Кемпбелл в Нью-Йорку.

Крім цього, Сенат попросив місцеву владу більше співпрацювати з локальними хіп-хоп ком'юніті та організувати відповідні активності 11 серпня.

Ця резолюція – перший приклад в історії США, коли уряд офіційно визнав хіп-хоп як рух, присвятивши йому святкові дати. Раніше таким чином відзначали тільки окремих реперів. Наприклад, у квітні 2021 року Сенат штату Нью-Йорк оголосив 18 грудня днем Ерла" DMX "Сіммонса, віддавши данину поваги померлому реперу і його вкладу в культуру.

В Атланті 22 липня зробили днем Каньє Уеста, оскільки саме там він презентував новий альбом "Donda".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше