"У світі є хайп, а в Україні – галас". Alyona Alyona про свій новий альбом Galas

"У світі є хайп, а в Україні – галас". Alyona Alyona про свій новий альбом Galas

"У світі є хайп, а в Україні – галас". Alyona Alyona про свій новий альбом Galas

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona випустила новий альбом під назвою Galas. Це друга платівка артистки, її можна послухати на всіх популярних стрімінгових сервісах. В ефірі Радіо Промінь вона розповіла, як вирушила на Балі, щоб створити абсолютне нове звучання.

За словами виконавиці, після насиченого концертами 2019 року їй та гурту хотілося створити щось не в Україні. Поза зоною досяжності, де ніхто не міг би їх потривожити. За натхненням Alyona Alyona з командою полетіли на Балі.

"Нам хотілося створити щось більш музичніше і концептуальніше, ніж в першому альбомі, тому ми запросили з собою кілька музикантів і творили біти безпосередньо з ними", – ділиться подробицями реперка.

Щодо концепції альбому “Галас”: його основна ідея полягала в тому, щоб до кожного біта додати якийсь з елементів Балі. Це міг бути спів птахів або стук по кокосу – але замаскований його так, щоб ніхто не чув. "Але щоб ми знали, що в кожній пісні є частка Балі", – Alyona Alyona.

На відміну від попередніх двох альбомів новий реліз переважно складається з дуетних пісень. Зібралась велика когорта музикантів з різних куточків світу: з Америки, Аргентини, Мехіко, європейських країн і навіть Ізраїлю. Також можна почути і композиції з двома українськими виконавцями – Монатіком і Мариною Круть.

Про суть альбому реп-виконавиця каже таке: "Суть в тому, що скрізь у світі є хайп, а в нас в Україні є галас. І коли ти щось робиш і це відгукується в серцях людей – вони галасують, висловлюють свої слова".

До альбому "Galas" увійшли 15 треків. У записі взяли участь українські музиканти Монатік і Круть, казахстанський блогер Fatbelly, мексиканська реперка Yoss Bones та інші закордонні виконавці: Olexesh, Dax, Sexton, Ecko, Noga Erez, Żabson.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше