Елвіса Преслі вбили погані гени, а не наркотики – стверджує його біографка

Елвіса Преслі вбили погані гени, а не наркотики – стверджує його біографка

Елвіса Преслі вбили погані гени, а не наркотики – стверджує його біографка

Як пише у своїй новій книзі біографка "короля" Саллі Годель, Елвіс Преслі, який помер в серпні 1977 року, не був наркоманом. Співак був хворою людиною і приймав медикаменти для лікування ряду вроджених захворювань. Про це пише the Guardian.

В книзі "Elvis: Destined to Die Young" Годель пише, що чорна смуга виконавця супроводжувалася проблемами зі здоров'ям, які зазвичай списувалися на наслідки наркотичної залежності.

Насправді це могли бути гени з боку дідуся і бабусі Преслі по материнській лінії, які були двоюрідними родичами. Сім'я його матері – включаючи трьох дядьків – була "проклята" ранньою смертю.

Біографка стверджує, що це не збіг, що мати Преслі, Гледіс, померла в 46 років, а сам Елвіс – в 42. "В них був схожий чотирирічний період різкого погіршення здоров'я, і це цікаво, тому що вона не приймала ті ж ліки, що і він". Нагадаємо, що згідно з офіційною версією, серце співака зупинилося через надмірну дозу різних медикаментів.

Елвіса Преслі вбили погані гени, а не наркотики – стверджує його біографка

Годель пише, що Преслі страждав від захворювань 9 з 11 систем організму. П'ять з цих захворювань, за його словами, були вродженими. На її думку, вивчення цього питання є способом "олюднити" міфічну фігуру Преслі, який в останні роки свого життя був відомий повнотою і непомірним апетитом.

"Елвіс сприймається як щось менше або більше, ніж людина – він зменшений образ цього рок-н-рольного хлопця, який помер у своїй ванній через занадто велику кількість таблеток", – сказала Годель під час інтерв'ю.

Годель – велика фанатка Елвіса, і вона вважає, що частина літератури про співака, починаючи з книги Альберта Гольдмана 1981 року, спотворює його образ, а тому деякі деталі його біографії варто переглянути.

Годель вважає, що Преслі не був наркоманом, який прагне втекти від реальності. "На історію Елвіса дивляться як на історію саморуйнування, але це історія боротьби за виживання – через бідність, а потім через проблеми зі здоров'ям, – говорить вона. –Важко було бути Елвісом: ніхто до нього не здобував такої слави, і ніхто інший не міг зробити це, крім нього. Він намагався діяти в рамках своєї реальності".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше