Дві українські бігунки вийшли у фінал Олімпіади-2020 з бігу на 400 метрів з бар'єрами

Дві українські бігунки вийшли у фінал Олімпіади-2020 з бігу на 400 метрів з бар'єрами

Дві українські бігунки вийшли у фінал Олімпіади-2020 з бігу на 400 метрів з бар'єрами AP

У фінал обидві бігунки пройшли завдяки найкращому часу.

Дві українські бігунки - Анна Рижикова та Вікторія Ткачук - пройшли у фінал бігу на 400 метрів з бар'єрами.

У півфінал на дистанції 400 метрів з бар'єрами пройшли дві українки - Анна Рижикова та Вікторія Ткачук. Єдиною представницею, що не подолала дистанцію, стала Марія Миколенко.

Читайте також: "Боялася швидко стартанути". Українка Миколенко не пройшла у півфінал бігу на 400 м/б на Олімпіаді

Обидві українки претендували на те, щоб пройти у фінал забігу на 400 метрів з бар'єрами. Рижикова пробігла з третім загальним часом у кваліфікації, Ткачук, у свою чергу, покзаала сьомий результат.

Рижикова та Ткачук залишалися в одному кроці від фіналу. Для цього їм потрібно подолати півфінальну стадію - і їм це вдалося.

Як виступили Рижикова та Ткачук?

У півфіналах мали виступити 25 спортсменок. Їх розділили на три забіги - у другому та третьому бігли по дев'ять спортсменок. У фінал проходили по дві найкращих бігунки за підсумками кожного із забігів, а також ще дві із найкращим часом.

Ускладнював виступ у півфіналах дощ, який розпочався у Токіо. У таких умовах українкам довелося пробігти дистанцію 400 метрів з бар'єрами.

Першою виступила Анна Рижикова. Головною конкуренткою була американка Сідні Маклафлін - володарка світового рекорду. Другий найкращий результат сезону серед учасниць забігу був саме у українки.

Проте фінішувати другою Рижикової не вдалося. Маклафлін вибигла забіг, а другою фінішувала представниця Панами Джанна Вудрафф - за підсумками забігу українка не відібралася - 54.23 секунди на фініші (майже на півтори секунди повільніше свого особистого рекорду).

Одразу після Рижикової на доріжку вийшла Вікторія Ткачук. У неї конкуренткою була представниця Нідерландів Фемке Бол. Ткачук також фінішувала третьою, дозволивши випередити себе не лише Бол, але й американка Анна Кокрелл - 54:25 секунд.

Проте у фінал відібралися обидві українки! І Анна Рижикова, і Вікторія Ткачук пройшли за часом - уперше в історії Олімпіад Україна матиме одразу двох представниць у фіналі цієї дисципліни.

Що далі

  • Середа, 4 серпня, 05:30. Фінал у забігу 400 метрів з бар'єрами.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу