Японські дизайнери пошили кімоно на честь кожної країни-учасниці Олімпіади

Японські дизайнери пошили кімоно на честь кожної країни-учасниці Олімпіади

Японські дизайнери пошили кімоно на честь кожної країни-учасниці Олімпіади

Група японських дизайнерів представила проєкт, над яким працювала понад шість років – The Kimono Project. Його учасники пошили кімоно на честь кожної з 206 країн, яка бере участь в Олімпіаді в Токіо. Усі вбрання дизайнери опублікували на сайті та на сторінці проєкту в Instagram.

Мета проєкту – познайомити світ з Японією через традиційний костюм і зблизити країни, що беруть участь в Іграх. Автор ідеї – дизайнер Йошімаса Такакура. Він задумав The Kimono Project у 2014 році, на наступний рік після того, як стало відомо, що Токіо прийме наступні Літні олімпійські ігри.

Такакура придумував дизайн для кожного кімоно, стежив за робочим процесом і збирав гроші на пошиття.

Японські дизайнери пошили кімоно в честь кожної країни-учасниці Олімпіади

"Дві лелеки, типові для країни соняшники з прикрасами у вигляді великодніх яєць, статуя великого князя Київського, який, як кажуть, заснував цю країну, і силует пшениці відображають природу та історію України. Контраст між жовтим і синім кольорами українського прапора справляє сильне враження", – зазначають дизайнери.

До кімоно також створили пояс обі з розмальованими писанками, які називають типовим прикладом українського ремесла і прообразом пасхальних яєць.

"На срібній основі з серпанком золоті нитки різних кольорів використовуються як пряжа для створення тривимірного переплетення, а вишукана гама кольорів демонструє складний візерунок", – вказано в описі до пояса.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше