Другий український атлет пройшов до фіналу своєї дисципліни на Олімпіаді-2020

Другий український атлет пройшов до фіналу своєї дисципліни на Олімпіаді-2020

Другий український атлет пройшов до фіналу своєї дисципліни на Олімпіаді-2020 Фото: ДніпроОДА

Один з двох метальників молота подолав кваліфікацію.

Третій день легкоатлетичних змагань на Олімпіаді-2020 в Токіо розпочався з кваліфікації у чоловічому метанні молота. Україна мала були представлена у цій дисципліні трьома атлетами, однак за кілька днів до Ігор стало відомо про відсторонення Михайла Гаврилюка.

Як наслідок, на Олімпійських іграх стартували Михайло Кохан та Гліб Піскунов. І 20-річному Кохану вдалося подолати кваліфікацію.

Усього у відбірковому етапі змагався 31 спортсмен. До фіналу потрапляли ті, хто виконав кваліфікаційний норматив (77.50 метра) або ж атлети з 12 найкращими результатами.

Кохан у своїй другій спробі метнув молот на 78.36 метра - автоматична кваліфікація. 20-річний Михайло Кохан став одним з п'яти атлетів, що достроково вийшли до фіналу.

А от Гліб Піскунов пробитися у топ-12 не зміг. Його найкраща спроба - 73.84 метра, це лише 20-й результат у загальному протоколі. Для 22-річного Піскунова Олімпіада-2020 закінчилася.

Не лише Піскунов не подолав кваліфікацію. Крім нього, ще кілька титулованих метальників вилетіли до фіналу. Серед них 45-річний білорус Іван Тихон - віцечемпіон Ріо-2016, а також угорець Бенце Галаш - чинний бронзовий призер чемпіонату світу.

Хто пробився до фіналу

  • Автоматично: Войцех Новіцкі (Польща), Руді Вінклер (США), Елвінд Генріксен (Норвегія), Квентін Біго (Франція), Михайло Кохан (Україна)
  • За добором: Нік Міллер (Велика Британія), Хав'єр Ценфугос (Іспанія), Есфер Апак (Туреччина), Павел Файдек (Польща), Сергій Маргієв (Молдова), Валерій Пронкін (ОКР), Даніель Гау (США)

20-річний Михайло Кохан - наймолодший учасник фіналу Олімпіади-2020 у метанні молота. Наступному за віком учаснику уже 26 років.

Коли фінал

Середа, 4 серпня - 14:15 за київським часом. Пряма трансляція - повністю на Суспільне Спорт.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика