Український стрибун Мазур з найгіршим результатом сезону не подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2020

Український стрибун Мазур з найгіршим результатом сезону не подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2020

Український стрибун Мазур з найгіршим результатом сезону не подолав кваліфікацію на Олімпіаді-2020 AP

Найгірший результат за останні півтора року.

Український легкоатлет Владислав Мазур не подолав кваліфікацію у секторі стрибків у висоту на Олімпійських Іграх у Токіо.

24-річний Мазур проводив перші Олімпійські Ігри в кар'єрі. До цього він змагався лише на рівні континентальних першостей - зокрема, на Євро в Торуні, яке відбулося у 2021 році стрибун зупинився за крок від медалі, посівши четверте місце.

Мазур відібрався на Олімпійські Ігри та мав можливість посісти там високі місця. Але навіть не подолав кваліфікацію.

Що трапилося?

У кваліфікації стрибків у довжину мали виступити 32 спортсмени. Їх розподілили у дві стартові групи, у кожній - по 16 атлетів.

За регламентом змагань у фінал стрибків у довжину проходили атлети, які показали результат 8.15 метрів. Або ж 12 спортсменів із найкращими результатами - у кожного було по три спроби.

Мазур стартував серед першої хвилі стрибунів. Перший ж стрибок український легкоатлет виконав на 7.60 метрів, однак за його підсумками йшов дев'ятим.

Попереду у Мазура було ще дві можливості, щоб покращити результат та потрапити до 12 найкращих. Проте результати другого і третього стрибків українця виявилися гіршими, аніж перша - 7.54 та 7.58 метрів відповідно.

Результат Мазура став найгіршим у сезоні. Востаннє 24-річний спортсмен стрибав гірше у лютому 2020-го - у кваліфікації чемпіонату України в приміщенні він показав результат 7.50 метрів.

У своїй стартовій групі Мазур посів 13 місце. А у загальному заліку усіх спортсменів, що брали участь у кваліфікації - 27-е.

Переможцем кваліфікації став кубинець Хуан Мігель Ечеваррія. Він показав результат 8.50 метрів - новий рекорд сезону у стрибках у довжину.

Хто такий Владислав Мазур

  • 24-річний стрибун у довжину, представник Житомирської області.
  • У 2017 році Мазур здобув "золото" на молодіжному чемпіонаті Європи. На дорослому Євро його найкращий результат - четверте місце у 2021 році.
  • Мазур став переможцем чемпіонату України з легкої атлетики в 2021 році. У фіналі він показав результат 7.94 метри.
  • Найкращий результат Мазура у кар'єрі - 8.07 метри, встановлений у 2018 році на чемпіонаті України.

Що далі

  • Неділя, 1 серпня. Кваліфікація українки Марини Бех-Романчук у стрибках у довжину.

Де дивится Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне. Прямі ефіри Ігор-2020 доступні на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно авторизуватися за допомогою однієї з соціальних мереж або через електронну поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу