"Я не зупиняюся". Олена Костевич - про Олімпіаду в Токіо та участь на наступних Іграх у Парижі

"Я не зупиняюся". Олена Костевич - про Олімпіаду в Токіо та участь на наступних Іграх у Парижі

Ексклюзивно
"Я не зупиняюся". Олена Костевич - про Олімпіаду в Токіо та участь на наступних Іграх у Парижі AP

Українська стрілкиня наголосила, що після Токіо закінчувати кар'єру не має наміру.

Авторка: Юлія Пазенко-Столярчук

Олена Костевич закінчила виступи на Олімпіаді-2020. У п'ятницю, 30 липня, українська стрілкиня виступила у одиночній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів.

Виступи у стрільбі з пістолета Костевич закінчила, не вийшовши у фінал змагань. За підсумками другої частини кваліфікації (швидкісна стрільба) вона посіла підсумкове 20-е місце і не потрапила у фінал.

Читайте також: Бронзова призерка Олімпіади-2020 Костевич не пройшла у третій фінал кульової стрільби

Для Костевич стрільба з пістолета на дистанції 25 метрів стала третім змаганням на Олімпіаді-2020. Перед цим українці вдавалося вийти у фінал та боротися за медалі.

Результати Костевич на Олімпіаді в Токіо

Що сказала Костевич після закінчення виступів?

Після останнього змагання на Олімпіаді українська стрілкиня дала коментар Суспільне Спорт, у якому розповіла про враження від виступів у Токіо. Костевич наголосила: мала труднощі через незвичний початок змагань, а наприкінці почала відчувати втому через постійні тренування чи виступи.

  • Про останній старт на Олімпіаді

"Для мене змагання ці закінчилися. Було важко в останні дні, бо всі дні без вихідних - у нас або тренування, або старт. Дуже важко було зібратися і вже на морально-вольових, а їх не вистачає".

  • Про вплив різниці в часі на виступи на Олімпіаді

"Найбільша проблема - різниця в часіРізниця в часі між Києвом та Токіо складає шість годин. У перші дні було важко заснути рано. А в останні ми дуже рано вставали. Спали мінімум завжди. Хочеться лише відпочити".

  • Як оцінює свій виступ на Олімпіаді

"Я як завжди везу додому багато досвіду. Оцінку дасть тренер, я вважаю, що для мене ці Олімпійські Ігри були вдалі. Рада, що у нас є медалі. Як вже сталося - десь там вирішується. Але я радію, що все добре і додому ми повертаємося не з порожніми руками".

  • Чи планує виступити на Олімпіаді-2024

"Я не зупиняюся. У мене є час, бажання, сили. Усе попереду. Не цього разу [перемога] - можливо, наступного. Шості Олімпійські Ігри? У нашому виді спорту це не рекорд. Думаю, що наступні Олімпійські Ігри - буде вже близько 40, але це достатньо середній рік для нашого виду спорту".

Що відомо

  • Медаль Костевич у Токіо стала першою з часів Олімпіади-2012. У Лондоні вона виграла дві "бронзи" - у стрільбі з пістолета на дистанції 10 та 25 метрів.
  • Загалом у Костевич чотири медалі у кар'єрі. Вона розділяє друге місце за кількістю виграних нагород серед українських дисциплін.
Читайте також: Олена Костевич піднялася у топ-3 найтитулованіших спортсменів України на Олімпіадах
  • Перед виступами на Олімпіаді-2020 Костевич, разом із шпажистом Богданом Нікішиним, були прапороносцями України на церемонії відкриття.

Що далі

  • Неділя, 1 липня, 02:30. Кваліфікація Павла Коростильова у стрільбі з пістолета на 25 метрів.
  • Понеділок, 2 липня, 03:30. Кваліфікація Олега Царькова та Сергія Куліша у стрільбі з гвинтівки на дистанції 50 метрів.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика