"Це стовідсотковий хабар". Дональд Трамп критикує кар'єру Гантера Байдена як художника

"Це стовідсотковий хабар". Дональд Трамп критикує кар'єру Гантера Байдена як художника

"Це стовідсотковий хабар". Дональд Трамп критикує кар'єру Гантера Байдена як художника Associated Press

25 липня на зборах консервативної організації TRUSA в Арізоні колишній президент США Дональд Трамп висловився щодо можливих корупційних схем, пов'язаних з цінами на картини Гантера Байдена, сина президента Джо Байдена. Про це повідомляє видання Real Clear Politics.

"Як щодо того, що Гантер Байден отримав півмільйона доларів за свій живопис – але ж він раніше ніколи не малював! Ви уявляєте, щоб мої діти зробили це? – сказав Трамп. – Це стовідсотковий хабар".

Слова Трампа перегукуються зі зростанням хвилювання офіційних осіб Білого дому щодо творів мистецтва Байдена. У спробі уникнути критики від експертів з етики, які вважають, що Байден не повинен мати можливості нажитися на своєму знаменитому прізвищі, чиновники уклали угоду, згідно з якою інформація щодо продажу творів художника залишається конфіденційною навіть для самого автора.

"Є хороші художники, ви можете за $250 доларів замовити портрет в Центральному парку. Хлопці з олівцями, які виконують неймовірну роботу – вони генії. Тоді як Хантер Байден отримує за малюнок $500 000. Це хабар. Це ганебно, і фейкові ЗМІ говорять, ніби це нормально", – висловився Дональд Трамп.

У червні стало відомо, що адвокат, колишній лобіст і син президента США Гантер Байден почав кар'єру художника – за словами дилера, зараз ціни на картини Гантера варіюються від $75 000 (для малюнків на папері) до $500 000 за великомасштабні картини.

"Це стовідсотковий хабар". Дональд Трамп критикує кар'єру Гантера Байдена як художника

Картина Гантера Байдена.

Хоча в Гантера немає професійної художньої освіти, він займався мистецтвом з дитинства. На початку цього року художник опублікував мемуари, де розповідає про свій досвід наркотичної залежності, втім, наголошує, що творчість не є для нього видом терапії.

"Це не інструмент, який я використовую для того, щоб якось справитися з ситуацією – це приходить з інших глибин, – сказав він. – Мене дуже захоплює зв'язок між макро і мікро, і те, як ці закономірності повторюються знову і знову".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше