Плавці Кесіль та Трояновський дебютували на Олімпіаді-2020. Як вони оцінюють свій виступ у Токіо

Плавці Кесіль та Трояновський дебютували на Олімпіаді-2020. Як вони оцінюють свій виступ у Токіо

Ексклюзивно
Плавці Кесіль та Трояновський дебютували на Олімпіаді-2020. Як вони оцінюють свій виступ у Токіо Znaj.ua

Ексклюзивний коментар українських плавців Суспільне Спорт.

Українці Денис Кесіль та Ігор Трояновський вилетіли за підсумками попередніх запливів дистанції 200 метрів батерфляєм, яка проходить на Олімпіаді-2020. Обидва плавці не потрапили до топ-16, які кваліфікувалися у півфінали.

Читайте також: Україна втратила обох представників у плаванні Олімпіади-2020 на дистанції 200 метрів батерфляєм

Для обох плавців Олімпіада-2020 стала першою в кар'єрі. Причому, якщо для Кесіля Ігри в Токіо підійшли до завершення, то Трояновський ще матиме шанс пройти у півфінал - він змагатиметься на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Обидва українських спортсмени після виступу дали коментар Суспільне Спорт, у якому поділилися емоціями. За словами Кесіля, він не може назвати дебют на Олімпіаді ані легким, ані важким.

"[Дебют] вийшов не досить легким, але й не відчув, що і сильно важко було - щось середнє. Це мій найкращий результат у цьому році після того, як перехворів коронавірусом, краще не плив. Два роки не покращую [особистий результат], але після хвороби йдуть якісь покращення. Відновлююся назад у свою форму. Може і відновився, просто не вдалося показати, що можу".

А ось Ігор Трояновський наголосив, що розраховує виступити краще на дистанції 100 метрів.

"Був на юніорській Олімпіаді у Буенос-Айресі у 2018 році. Важко щось казати [після виступу у Токіо]. Я намагався, багато тренувався, старався - не вийшло. Буду намагатися далі, попереду сотня [100 метрів батерфляєм], спробую краще [виступити]. Був на зборі 10 днів в Амагасакі (місто в Японії), акліматизувався там. Можливо, справа не в акліматизації, а в чомусь іншому. Зроблю роботу над помилками та спробую покращити все".

Щодо умов перебування у Токіо на час Олімпіади, то Кесіль зазначив, що відчуває нові для себе емоції. Але хотів би мати можливість познайомитися з містом, що неможливо в умовах надзвичайного стану в Токіо.

"Олімпіада відрізняється від чемпіонатів світу та Європи. Житло це у селищі, харчування, організація - усе якось по-новому. Задоволений умовами, просто хотілося б після дистанції вийти у місто, подивитися його".

Що відомо

  • Для Трояновського та Кесіля це були перші Олімпійські Ігри у кар'єрі.
  • Перед Олімпіадою-2020 Трояновський та Кесіль виступили на Євро-2021 з водних видів спорту. Найкращий результат Трояновського - 11-е місце (200 метрів батерфляєм). А ось Кесіль посів 12-е місце на Євро, змагаючись у цій же дисципліні.
  • Кесіль у 2019 році фінішував п'ятим на чемпіонаті світу-2019 у дисципліні 200 метрів батерфляєм.
  • Найкращим плавцем у кваліфікації на дистанції 200 метрів батерфляєм став угорець Кріштоф Мілак - 1:53.58 хвилини.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика