Херсонський "Кристал" посів 16-те місце в турнірній таблиці Першої Ліги з футболу

. фото: МФК "Кристал"

На Херсонському стадіоні "Кристал" зіграли матч 30-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої Ліги. Херсонський Кристал зіграв в нічию із Тернопільською Нивою. Поєдинок завершився рахунком 1:1.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму. Футболіст Кристалу Микита Ходаковський забив перший гол у матчі. До перерви команда з Тернополя зрівняла рахунок. У другому таймі вболівальники херсонців зробили забіг футбольним полем, а вболівальники футбольного клубу Нива задиміли поле фаєрами.

Херсонський "Кристал" посів останнє місце в турнірній таблиці Першої Ліги

За результатами сезону 2020/2021 років команда посідає 16-те місце в турнірній таблиці, набравши 13 балів. Наступний сезон херсонці мають провести у Другій Лізі.

Зі слів керівництва клуба, команду МФК "Кристал" у другій половині сезону 2020/2021 очолив екстренер "Динамо" та збірної України Вадим Євтушенко. За один місяць до початку другого кола йому довелося формувати новий склад команди.

Керівництво клубу говорить, що міська рада вирішує питання дофінансування команди МФК "Кристал" до кінця 2021 року. У разі прийняття такого бюджету, футболістам буде запропонована мінімальна заробітна плата (6000 грн).