З Олімпіади-2020 зняли спортсмена через позитивний тест на коронавірус. Що про це відомо

З Олімпіади-2020 зняли спортсмена через позитивний тест на коронавірус. Що про це відомо

З Олімпіади-2020 зняли спортсмена через позитивний тест на коронавірус. Що про це відомо Eurosport

Позитивний тест здав 21-річний веслувальник.

У Токіо зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусом після виступу на Олімпійських Іграх у Токіо. Ним став 21-річний веслувальник з Нідерландів Фінн Флорійн.

Флорійн змагався у п'ятницю, 23 липня, в одиночці, посівши четверте місце під час останнього старту. Кваліфікуватися у наступний раунд він не зміг, проте на нідерландця очікували втішні запливи.

Втішні запливи у веслуванні серед одиночників розпочалися у суботу, 24 липня. Проте Флорійн у них участі не брав.

Що трапилося?

Спортсмени на Олімпійських Іграх щоденно здають тести на коронавірус. Тест, який здав Флорійн, виявився позитивним.

Після того, як стало відомо про позитивний тест у нідерландського веслувальника, його самоізолювали. Повинні перебувати подалі від інших спортсменів й інші веслувальники з Нідерландів - їх ідентифікували як "близькі контакти".

Таким чином, Флорійн став першим спортсменом на Олімпіаді-2020, який здав позитивний тест під час виступів. Для самого ж нідерландця Ігри у Токіо - закінчені.

"Розраховував на те, щоб виступити краще у втішних запливах. Але тепер за одну мить з усім покінчено. Нічого більше не можу про це сказати", - повідомив веслувальник.

Що передбачено правилами за умов позитивного тесту на Олімпіаді?

Міжнародний олімпійський комітет перед стартом Олімпіади-2020 розробив принципи та правила того, що робитимуть із спортсменами за умови, якщо у них виявлять коронавірус. Вони передбачають, що мінімальний результат спортсменів буде захищений.

Читайте також: Коронавірус на Олімпіаді-2020: що робитимуть, якщо спортсмени захворіють на змаганнях

Разом із тим, якби Флорійн пройшов кваліфікацію, а у нього виявили коронавірус, то у наступному раунді його мав би замінити інший спортсмен.

Щодо команди нідерландських веслувальників, то у МОК наголосили, що вони все ще можуть виступити на Олімпіаді за умови, якщо нададуть негативні результати тестів на коронавірус.

Що відомо

  • За останню добу у Токіо зафіксовано 17 позитивних тестів, пов'язаних з коронавірусом. Загальна їхня кількість збільшилася до 127.
  • Перед Олімпіадою-2020 від виступів на турнірі відсторонили чилійську тхеквондистку Фернанду Агірре. Вона здала позитивний тест на коронавірус після прильоту в Токіо.
Читайте також: На Олімпіаді-2020 уперше відсторонили спортсмена через позитивний тест на коронавірус
  • Відмовитися від виступів планували у збірній Ґвінеї. Однак у підсумку від цього рішення відмовилися.
  • За підсумки виступів у веслуванні в двійці Олімпіаду покинули Ігор Хмара та Станіслав Ковальов.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика