Аеропорт "Київ" оголосив конкурс серед художників на найкращий дизайн артлітака

Аеропорт "Київ" оголосив конкурс серед художників на найкращий дизайн артлітака

Аеропорт "Київ" оголосив конкурс серед художників на найкращий дизайн артлітака

Аеропорт "Київ" імені Сікорського оголосив конкурс на найкращий дизайн "Розфарбуй літак". Його приурочили до 30-ї річниці Незалежності. Призовий фонд складає 25 тис. грн, також переможець зможе реалізувати свій проєкт на літаку АН-24. Про це повідомляють на офіційному сайті аеропорту.

10 років тому на кошти підприємства був придбаний український літак АН-24, який "помирав" серед інших літаків на аеродромі. Грузинський художник-монументаліст Автанділ Гургенідзе за два тижні перетворив літак на артоб'єкт, потім його встановили на прилеглій до аеропорту території.

Потім його дизайн змінювали. Наразі він знову потребує "творчого оновлення".

Для участі митці повинні до 1 серпня 2021 року надіслати відскановані ескізи літака, виконані на ватмані, акварельному або тонованому папері формату А4 (або ж створені у графічних редакторах) у форматах png чи jpeg. До листа обов'язково додати опис ідеї проєкту з технологією його реалізації.

Надсилати конкурсні роботи на електронну пошту [email protected] – обов'язково вказати ПІБ та контактний номер телефону.

Також зазначено, що відповідальність за порушення авторських прав лежить на учасниках проєкту. Серед експертів проєкту – Автанділ Гургенідзе та директор музею "Київська картинна галерея" Юрій Вакуленко.

Результати оголосять 3 серпня 2021 року, реалізація триватиме із 5 по 22 серпня.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше