Зірка серіалу "Алієніст" стане гостем 12-го Одеського кінофестивалю

Зірка серіалу "Алієніст" стане гостем 12-го Одеського кінофестивалю

Зірка серіалу "Алієніст" стане гостем 12-го Одеського кінофестивалю Кадр з серіалу "Алієніст"

Зірка серіалу "Алієніст" стане гостем 12-го Одеського кінофестивалю. Німецько-іспанський актор, номінант на премію Золотий глобус і BAFTA Даніель Брюль представить свій новий фільм.

Як повідомляє nv.ua з посиланням на пресслужбу Одеського кінофестивалю, трагікомедія "Поганий сусід" — перша режисерська робота Брюля, в якій він зіграв гіперболізовану версію самого себе.

Головний герой Даніель — відомий актор, який разом з дружиною і дітьми живе в пентхаусі в стильному районі Пренцлауер-Берг. Одного ранку він готується полетіти до Лондона на кінопроби до супергеройського блокбастера, але по дорозі заходить в бар, де зустрічає свого сусіда.

Разом із продюсером свого фільму Мальте Ґрунертом він проведе майстер-клас, який відкриє Літню кіношколу 12-го ОМКФ.

Нагадаємо, що цього року Одеський кінофестиваль відбудеться з 14 по 21 серпня. З нагоди 30-річчя незалежності України він сфокусується на українському кіно. Єдиною конкурсною програмою оновленого фестивалю стане Національний конкурс (повний і короткий метр).

На глядачів також чекають секції "Гала-прем’єри", "Фестиваль Фестивалів", серія ретроспективних показів, секція Film Industry office та освітня програма "Літня кіношкола".

Що відомо

  • Даніель Брюль — німецький актор, який почав свою акторську кар'єру в юному віці, а отримав визнання у 2003 році після виходу фільму "Ґудбай, Ленін".
  • У 2006 році був у складі журі Каннського кінофестивалю.
  • У 2013 році зіграв автогонника Нікі Лауді у фільмі "Гонка". Ця роль принесла йому номінації на "Золотий глобус" і BAFTA.
  • У 2009 році грав у "Безславних виродках" Тарантіно.
  • Одна з останніх його успішних робіт — серіал "Алієніст", де він зіграв доктора-алієніста (психіатра) Ласло Крайцлера, який разом з жінкою-поліціянткою та газетним ілюстратором розслідує серію жорстоких вбивств у Нью-Йорку 1896 року.

Читайте також

"Аннетт" Леоса Каракса покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше