"Аннетт" Леоса Каракса покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі

"Аннетт" Леоса Каракса покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі

"Аннетт" Леоса Каракса покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі Кадр з фільму "Аннетт"

"Аннетт" Леоса Каракса та "Пам’ять" Апічатпонга Вірасетакула покажуть на Одеському міжнародному кінофестивалі. Обидві стрічки є цьогорічними Каннськими прем'єрами та претендентами на Золоту пальмову гілку.

"Аннетт" – перший фільм Леоса Каракса після "Корпорації "Святі мотори", який вийшов у 2012 році і був визнаний журналом Cahiers du Cinéma найкращою стрічкою року.

Цього разу режисер запросив на головні ролі Адама Драйвера та Маріон Котіяр. Це мюзикл про стендап-коміка та оперну співачку, у яких народжується дочка з незвичайним даром.

"Пам'ять" для режисера Апічатпонга Вірасетакула — перший фільм, який він зняв англійською мовою та поза межами рідного Таїланду. Його присвячено колоніальній історії Колумбії і тому, як колективна пам'ять породжує відчуття страху. Стрічка також є учасником основного конкурсу 74-го Каннського кінофестивалю.

Головну роль у фільм виконала Тільда Свінтон. За сюжетом її героїня Джессіка приїздить до Колумбії з Шотландії. Під час відвідин своєї сестри у Боґоті вона зустрічає археологиню Аґнес, яка вивчає людські рештки, виявлені при будівництві тунелю. Разом вони вирушають на місце розкопок.

Обидва фільми стануть частиною програми позаконкурсної секції "Міжнародні Гала-прем'єри" на 12-й ОМКФ. Повну програму секції оголоcять незабаром.

Що відомо

  • ХІІ Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 21 серпня. З нагоди 30-річчя незалежності України він сфокусується на українському кіно.
  • Єдиною конкурсною програмою оновленого фестивалю стане Національний конкурс (повний і короткий метр), переможці якого отримають нагороди за найкращий фільм, найкращу режисуру та найкращі акторські роботи.
  • На глядачів також чекають секції "Гала-прем’єри", "Фестиваль Фестивалів", серія ретроспективних показів, секція Film Industry office та освітня програма "Літня кіношкола".

Читайте також

Що покажуть на Каннському кінофестивалі 2021

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше