Близько третини батьків готові вакцинувати від COVID-19 своїх дітей від 12 до 17 років — дослідження

Близько третини батьків готові вакцинувати від COVID-19 своїх дітей від 12 до 17 років — дослідження

Опитування
Близько третини батьків готові вакцинувати від COVID-19 своїх дітей від 12 до 17 років — дослідження
DW

Близько третини батьків українських школярів готові підтримати вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 дітей віком від 12-17 років.

Такі дані 19 липня оприлюднив Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

"Лише 33% батьків українських школярів готові підтримати запровадження вакцинації дітей віком від 12-17 років від COVID-19", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі, якщо закордоном фахівці доведуть безпечність та ефективність вакцини для цієї вікової групи, загалом в Україні 47% батьків готові провакцинувати свою дитину/дітей. Найбільше таких батьків проживають у західних регіонах – 52%, На півдні України таких батьків всього 25%.

Читайте також: У МОЗ сказали, коли почнеться COVID-вакцинація дітей

Водночас жінки дещо негативніше налаштовані щодо вакцинації дітей, у порівнянні з чоловіками: 51% жінок висловилися проти вакцинації навіть якщо буде доведена її безпечність, серед чоловіків проти висловилися 43%.

Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва
Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва

Довідково. Всеукраїнське опитування проведено Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології у період з 1 по 7 червня. Було опитано 2003 респонденти віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій.

Опитування проводилося методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (САТІ) та є репрезентативним за такими показниками як: стать, вік, макрорегіон проживання, тип населеного пункту. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і з дизайн-ефектом 1.1) не перевищує: 2.4% для показників, близьких до 50%, 2.1% для показників, близьких до 25 або 75%, 1.5% для показників, близьких до 10 або 90%, 1.1% для показників, близьких до 5 або 95%, 0.5% для показників, близьких до 1 або 99%.

Фінансування опитувань здійснене в рамках проєкту МАТРА посольства Королівства Нідерландів.

Що відомо

  • Протягом доби 18 липня українські медики вакцинували від COVID-19 37 173 людини, загалом від початку вакцинальної кампанії імунізувались 2,667 мільйона людей.
  • Станом на ранок 19 липня в Україні виявлені 182 нових випадки COVID-19.
  • В Україні розпочалася вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися.
  • Центр громадського здоров'я розповів, що щеплення організованих колективів відбуватиметься відповідно до етапів вакцинації, а дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини.
  • Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебреїсус оголосив про початок третьої хвилі COVID-19 на тлі зростання кількості нових випадків захворювання через дельта-штам.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок