64-річна львів'янка стала чемпіонкою України з бігу, пробігши 236 кілометрів за два дні

. Фото з мережі Інтернету

Львів'янка Ольга Стадник стала чемпіонкою України з бігу. 64-річна жінка подолала понад 236 кілометрів за 48 годин. Про це повідомляють у пресслужбі Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

Ольга Стадник брала участь у змаганнях, які тривали з 16 до 18 липня у Вінниці. Там жінка випередила найближчу суперницю майже на 25 кілометрів. Друге місце посіла Світлана Самаріна, яка на 17 років молодша від Ольги Стадник.

Спортсмени бігали у парку по колу протяжністю 1335 м.

"Формат змагань передбачає, що спортсмен повинен перебувати 48 годин на дистанції. А скільки часу він буде бігти, відпочивати, відновлюватися, навіть, скільки спати, це залежить тільки від спортсмена", — розповідає тренер та учасник чемпіонату Валерій Шажко.

64-річна львів'янка стала чемпіонкою України з бігу. Пробігла понад 200 кілометрів. Пресслужба НОК у Львівській області

Ольга Стадник другий рік поспіль встановила рекорд. Минулоріч жінка пробігла 272 кілометри за той ж період часу.

"Понад 236 кілометрів — це дуже хороший результат серед жінок і він кращий. Оля виграла з таким результатом, крім цього вона є рекордсменкою цієї траси. Минулоріч вона пробігла 272 кілометри", — додає тренер Валерій Шажко.

На чемпіонаті України долали дистанції на 12, 24 та 48 годин.

Сьому місце серед чоловіків посів львів'ян Сергій Білий. Він пробіг понад 232 кілометри за 48 годин.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону