На Полтавщині центри масової вакцинації працюватимуть щодня

На Полтавщині центри масової вакцинації працюватимуть щодня

На Полтавщині центри масової вакцинації працюватимуть щодня
Суспільне Полтава

Центри масової вакцинації від коронавірусу у Полтавській області з 20 липня будуть працювати щодня, а не чотири дні на тиждень, як це було раніше. Про це 19 липня на апаратній нараді повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Із 20 липня п’ять тимчасових центрів масової вакцинації працюватимуть щоденно з 9-ї до 18-ї години. Імунізуватимуть охочих у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Миргороді та Лубнах, каже Віктор Лисак.

Щеплюватимуть вакциною «CoronaVac» та препаратом виробництва «Pfizer». Обирати між ними люди зможуть одразу у центрі вакцинації, повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Вакцинація Полтава
Полтавська обласна державна адміністрація

Нині в області наявні такі вакцини:

· 14 481 доза «Pfizer»;

· 32 885 доз «CoronaVac»;

· 4 370 доз вакцин «CoviShield» та «Astra Zeneca».

Препаратом виробництва «Pfizer» до 21 липня ще будуть щеплювати людей віком від 60 років, а потім у центрах вакцинації ним імунізуватимуть охочих у порядку черги, каже Віктор Лисак.

Нині у Полтавській області є 93 пункти, де люди можуть отримати щеплення від COVID-19. Із 20 липня вони будуть приймати охочих вакцинуватися, які записані через сімейного лікаря.

Що відомо

  • Минулого тижня центри масової вакцинації у Полтавській області працювали п’ять днів. Щеплення від коронавірусу отримали 4 982 людини.
  • 17 та 18 липня у Полтаві працювали два пересувних комплекси із вакциною, щепили 33 людини.
  • Уперше на Полтавщині п’ять тимчасових центрів масової вакцинації запрацювали 5 та 6 червня.
  • Загалом вакцинацію в області почали 25 лютого. Першим щепили працівника обласної інфекційної лікарні Романа Пономаренка.

Вибір редакції

На початок