Ангеліна Калініна програла перший в кар'єрі фінал турніру WTA та перервала переможну серію AP

Довести серію до 15 перемог поспіль українська тенісистка не змогла.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна не змогла виграти третій поспіль турнір. Калініна програла у фіналі змагань WTA у Будапешті першій сіяній Юлії Путінцевій.

Калініна перед фіналом мала безпрограшну серію у 14 поспіль матчів. Її українка здобула завдяки двом поспіль перемогам на турнірах ITF у Контексвіллі та Монпельє.

У Будапешті Калініна встановила новий рекорд. По черзі вона уперше проходила у чвертьфінал, півфінал та фінал турніру WTA і була близькою до третього поспіль титулу.

Суперницею української тенісистки у фіналі була Юлія Путінцева. Представниця Казахстану отримала перший номер посіву та встигла вибити з турніру одну українку - у чвертьфіналі вона в трьох сетах вибила Катерину Козлову.

Путінцевій вдалося здолати і Калініну. Причому з українською тенісисткою лідерка посіву впоралася у двох сетах.

Казахстанська тенісистка у першому ж сеті забезпечила собі перевагу, вигравши три гейми поспіль, з них два - брейки на подачах Калініної. Українка один брейк відіграла, однак зачепитися за ще один не змогла - 6:4 у першому сеті.

У другому ж сеті Калініна програла усі шість геймів. Українська тенісистка навіть не здобула брейк-поїнт на подачах Путінцевої, через що партія закінчилася за 25 хвилин.

• WTA. Будапешт, фінал

Юлія Путінцева (Казахстан, 1) - Ангеліна Калініна (Україна) 2:0 (6:4, 6:0)

БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів