На семи вулицях Кропивницького відновили водопостачання

На семи вулицях Кропивницького відновили водопостачання

На семи вулицях Кропивницького відновили водопостачання
Оригінальне

Без води сім вулиць Кропивницького та село Соколівське залишались майже добу. Про це Суспільному розповів головний інженер кропивницького водоканалу Геннадій Біньковський. Водопостачання відключили через порив 16 лютого о дванадцятій годині.

Води не було на вулицях Жадова, Попова, Героїв України, Пацаєва, Волкова, Юрія Коваленка та проспекті Університетський. На місці пориву, на вулиці Попова, працювали робітники кропивницького водоканалу. Порив труби стався на глибині понад чотири метри. Геннадій Біньковський розповів, що десяток машин і працівників водоканалу працювали тут майже добу. Щоб дістатися до місця пориву, викопали і вивезли більше дванадцяти вантажівок ґрунту.

”Прокольна тріщина чавунної труби діаметром 300 мм. Близько трьох метрів труби довелось міняти на сталеву. Зварювальні роботи зайняли багато часу. Довго не могли розпочати земляні роботи. Потрібно було узгодити їх із відповідними службами, енергетиками, тролейбусним парком”.

За словами Геннадія Біньковського, після ліквідації пориву сюди возитимуть суху землю, щоб засипати яму. Покриття планують відновити за 2 місяці, як осяде ґрунт на місці розриву.

На початок