Не до кінця вдалося провести позачергову сесію Хмельницької районної ради

Не до кінця вдалося провести позачергову сесію Хмельницької районної ради

Не до кінця вдалося провести позачергову сесію Хмельницької районної ради
Фото: Суспільне

Не до кінця вдалося провести сьогоднішню позачергову сесію Хмельницької районної ради. На питанні про внесення змін до районного бюджету голова районної ради Олександр Чорнієвич оголосив перерву на 10 хвилин. Після перерви до сесійної зали повернулись 33 депутати. Відтак, через відсутність кворуму, в роботі сесії зробили перерву.

Перед тим народні обранці встигли проголосувати за 10 питань порядку денного з 29 запропонованих. Про це Суспільному розповів голова Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич. Додає: на сьогоднішню сесію зареєструвалось 48 народних обранців з 64.

На початку пленарного засідання сесії депутати районної ради більше години голосували за затвердження питань порядку денного в цілому. Депутати з фракцій «Європейська солідарність» та «За конкретні справи» на засіданні утримувались від розгляду всіх питань. Голова фракції «Європейської солідарності» Олександр Прокопов говорить: весь порядок денний депутати не приймають, оскільки це не відповідає регламенту.

Голова регламентної комісії районної ради Валерій Лєсков говорить: дискусії щодо питань порядку денного існують через відсутню депутатську коаліцію. Додає: одним із питань є зміна статуту Хмельницької центральної районної лікарні.

Голова фракції «За конкретні справи» Віталій Бандирський на засіданні виступив із вимогою виключити із питань порядку денного зміну статуту Хмельницької районної лікарні. Пояснює: питання вимагає розгляду профільної депутатської комісії.

Розглядали на сесії й питання завезення львівського сміття. Фото: Суспільне Поділля.
Розглядали на сесії й питання завезення львівського сміття. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне

За розгляд 14 питань порядку денного голосують 46 депутатів із 48. Розглядають, зокрема, питання завезення львівського сміття. Звернення депутатів райради до Старокостянтинівського міського голови висуває депутат від «Команди Симчишина» Віталій Присяжнюк. Аналогічне звернення щодо львівського сміття на території Летичівської громади ініціює депутат від «Європейської солідарності» Володимир Пухкий.

За звернення щодо сміття на територію Старокостянтинівської громади голосують 42 депутати із 48 (6 утримались), за Летичівську громаду – 48 депутатів. Розглянули також питання про затвердження депутатського фонду. Голова районної ради Олександр Чорнієвич говорить: на це з бюджетних коштів передбачено один мільйон 600 тисяч гривень.

При внесенні змін до районного бюджету начальниця відділу фінансів Хмельницької районної ради Тетяна Заєць запропонувала збільшення видатків на 5 мільйонів гривень. Відтак, з них буде спрямовано районній раді 1,9 мільйонів гривень, відділу фінансів райдержадміністрації – 3,1 мільйона гривень.

При прийнятті рішення в цілому питання порядку денного «Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік» було оголошено перерву на 10 хвилин. Після перерви в сесійній залі з’явилося 33 депутати. І голова районної ради Олександр Чорнієвич оголосив про перерву на сьомій позачерговій сесії. Додав: про продовження сесії буде вести перемовини з головами фракцій.

Читайте також

На початок