На Тернопільщині відбувся турнір з настільного тенісу

На Тернопільщині відбувся турнір з настільного тенісу Яна Вирозуб

Турнір з настільного тенісу відбувся в селі Буцнів Великоберезовицької громади. Про це повідомила співорганізаторка змагань Яна Вирозуб.

За її словами, участь у турнірі взяли 24 особи віком від 11 до 30 років. Це жителі Великоберезовицької та Тернопільської громад. Вони змагалися у трьох категоріях.

"Перша категорія – чоловіки. Друга категорія – жінки. Третя категорія – пари", - каже Вирозуб.

На Тернопільщині відбувся турнір з настільного тенісуЯна Вирозуб

Софія Машталір на змагання приїхала з Острова.

"Було дуже класно. Я в школі грала теніс і прийшла сюди, щоб пограти і виграла", - каже Машталір.

У категорії чоловіки змагався Денис Брикаль з Буцнева.

"Дуже хороший турнір. Треба його проводити якомога частіше", - каже Брикаль.

За словами Яни Вирозуб, змагання відбувалися в сільському будинку культури. Такі змагання, каже Яна Вирозуб, у селі провели вперше.

Перше місце в категорії "Гра в парах» зайняли: Андрій Кушнір та Юрій Яськів. У категорії "Чоловіки" перше місце посів Богдан Цимбаліста. У категорії "Жінки " перше місце посіла Софія Машталяр.