"Бумбокс" та "Без обмежень". Фестиваль "Бандерштат" оголосив музичну програму

"Бумбокс" та "Без обмежень". Фестиваль "Бандерштат" оголосив музичну програму

"Бумбокс" та "Без обмежень". Фестиваль "Бандерштат" оголосив музичну програму facebook.com/bandershtat

Фестиваль "Бандерштат", який відбудеться 6, 7 та 8 серпня у Луцьку, оголосив музичну програму. Серед гостей – "Бумбокс", "Без обмежень", "ТНМК" та новий проєкт Олександра Положинського.

Як фестиваль відзначатиме своє п'ятнадцятиріччя, в ефірі шоу "Селекція" на радіо "Промінь" розповів його артдиректор Сергій Мартинюк.

"Було багато організаційних питань і навіть сумнівів, чи відбудеться фестиваль цього року. Але завдяки підтримці УКФ все буде. І вже зараз ми можемо анонсувати представників музичної програми", – каже Мартинюк.

Цього року на "Бандерштат" завітають гурти "Бумбокс", "Без обмежень", "ТНМК", новий проєкт Олександра Положинського, який фактично буде презентуватися на фестивалі, "Карна", "Жадан і Собаки", Саша Чемеров (екс-"Димна суміш" та"The Gitas"), "Фіолет", "Один в каное", "Mad Heads", "Dakh Daughters" та низка інших гуртів.

Учасників і спікерів літературної та гутіркової програми оголосять незабаром.

Як і всі попередні роки, фестиваль проходить у безалкогольному форматі, тому організатори запрошують приїжджати туди сім'ями.

Що відомо

  • "Бандерштат" — всеукраїнський "фестиваль українського духу", що проводиться щоліта на Волині, у місті Луцьку та околицях. Вперше проведений 2007 року й відтоді став щорічним
  • На фестивалі відбуваються виступи представників різних стилів української альтернативної музики.
  • Під час заходу проводять майстер-класів різного спрямування, котрі пропагують проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність.

Читайте також

Українські артисти, рок-опера та літературна сцена. Як святкує 30-річчя фестиваль "Тарас Бульба"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше