Європейський дистриб'ютор придбав права на новий фільм Васяновича. Про що він буде

Європейський дистриб'ютор придбав права на новий фільм Васяновича. Про що він буде

Європейський дистриб'ютор придбав права на новий фільм Васяновича. Про що він буде New Europe Film Sales

Європейський дистриб'ютор New Europe Film Sales придбав права на новий фільм українського режисера Валентина Васяновича. Представники компанії вважають, що стрічка "Reflection" матиме успіх на фестивалях та в міжнародному прокаті.

Інформацію про новий фільм Васяновича сьогодні ексклюзивно опублікувало авторитетне міжнародне видання Variety. Як розповідається в статті, головним героєм нової стрічки стане український хірург Сергій, якого російські військові сили захопили в зоні конфлікту на сході України.

Перебуваючи в полоні, він стає свідком та учасником жахливих сцен приниження, насильства та байдужості до людського життя. Після звільнення чоловік повертається до своєї комфортабельної квартири представника середнього класу і намагається знайти мету в житті, відновлюючи стосунки з дочкою та колишньою дружиною.

Сергій наново вчиться, як бути людиною, як бути батьком і допомагати дочці, яка потребує його любові та підтримки.

"Ми були вражені емоційним та візуальним впливом бачення Валентина. Це фільм, який неможливо забути. Не можу дочекатися, щоб показати це світу", – каже генеральний директор New Europe Ян Нашевський.

Як стрічка називатиметься в українському прокаті та хто виконав головні ролі – режисер поки що не анонсував. Імовірно, що прем'єра фільму відбудеться на міжнародних фестивалях восени 2021 року.

Що відомо

  • Валентин Васянович – український режисер, сценарист та кінопродюсер. Володар Шевченківської премії 2021 року. Його фільм "Атлантида" – лауреат Венеційського фестивалю 2019 року в секції "Горизонти".
  • Українська прем'єра кінострічки онлайн відбулася 26 вересня рамках міжнародної конкурсної програми 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У широкий прокат "Атлантида" вийшов 5 листопада 2020 року.
  • У 2020 році був національним претендентом на премію Американської кіноакадемії "Оскар" в категорії "Міжнародний повнометражний фільм", але до шорт-листа не потрапив.

Читайте також

Атлантида: як створювали й обирали фільм, який поїде на Оскар

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше