В Каннах Шарлотта Генсбур представила фільм про свою матір — Джейн Біркін

В Каннах Шарлотта Генсбур представила фільм про свою матір — Джейн Біркін

В Каннах Шарлотта Генсбур представила фільм про свою матір — Джейн Біркін

На Каннському кінофестивалі акторка та режисерка Шарлотта Генсбур представила дебютний фільм "Jane by Charlotte" про свою матір — Джейн Біркін. У стрічці вона покаже іншу сторону "ікони 70-х", яку всі знали.

Як повідомляє nv.ua, у свій документальній картині Генсбур звертається до серйозних тем, таких як смерть її сестри. Тут також присутня тінь її не менш знаменитого батька — співака Сержа Генсбура. Історія їхнього з Джейн Біркін кохання заворожувала Францію з кінця 1960-х. Проте здебільшого фільм заглиблюється в стосунки матері та дочки — Біркін і Генсбур, а також розповідає відносини Генсбур з однією з її власних дочок.

"Коли я народила своїх трьох дітей, я намагалася не мати історії, щоб вони відчували себе вільними, не мати тої ваги, яка була у їхнього дідуся. Тепер я вважаю, що для них настав момент дізнатися, хто був їхній дідусь, а хто їхня бабуся, нашу історію", — каже Генсбур.

Фільм Jane by Charlotte показали в Каннах 7 липня. Режисерка вийшла на червону доріжку в супроводі своєї матері, Джейн Біркін.

Що відомо

  • Шарлотта Генсбур – відома співачка та акторка, донька Джейн Біркін та Сержа Генсбура.
  • У листопаді 2017-го вона випустила свій п'ятий, найбільш особистий альбом "Відпочинок". Там є пісні, присвячені її батьку. Відео на пісню Lying With You Шарлотта зняла сама у батьківському домі та вперше показала світові місце, де жив та помер Генбсур.
  • Будинок Сержа Генсбура переобладнають в музей та вперше відкриють для публіки у жовтні 2021 року. Підвал перетвориться на виставковий простір, а житлові приміщення залишать такими, як були за життя актора та музиканта.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше