Ворожіння, хороводи і транспорт до опівночі: як святкуватимуть Купала в Чернігові

Ворожіння, хороводи і транспорт до опівночі: як святкуватимуть Купала в Чернігові

Ворожіння, хороводи і транспорт до опівночі: як святкуватимуть Купала в Чернігові
ФОТО: Google.com

Відтворення всіх традицій, хороводи, майстер-клас із плетіння вінка та конкурси, на яких визначать володарку кращого вбрання – так у Чернігові 6 липня святкуватимуть день Івана Купала. Розпочнеться дійство о дев'ятій вечора у Центральному парку культури та відпочинку. Триватиме воно до опівночі. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника управління культури і туризму міськради Катерина Литвин.

«Спочатку о 19:00 на малій міській сцені на Алеї героїв відбудеться концертна програма. Потім о 21:00 в Центральному парку буде відбуватися повністю відтворення традицій Івана Купала. Відтворять танцювальну та обрядову традицію», – розповіла Катерина Литвин.

Свято Івана Купала на Чернігівщині святкують 32-й рік поспіль. Його організатором є Чернігівський відділ Союзу українок, говорить її голова Ольга Журило

«Обов'язково на святі буде купальський хоровод, який запалюватиме дух Сонця та богині Води. Вони прибудуть на наше свято, щоб запалити купальське вогнище. Хоровод буде біля «мариноньки», це дерево. Будемо запрошувати всіх людей стати до хороводу. Дівчата будуть пускати віночки на воду, щоб поворожити на свою на долю. На святі є конкурси Міс чарівність Купальська ніч», – сказала Ольга Журило.

Як повідомили в Управлінні транспорту міськради, роботу тролейбусів № 1,9 та 9а, що курсують через Центральний парк культури та відпочинку продовжили до 24 години.

Окрім тролейбусів, до опівночі курсуватимуть автобуси №15, 42, 30 і 25.

Читайте також:

Стрільба з лука, альпінізм та уроки плавання: як проходять заняття у таборі Сіверська Січ

На початок