У Франції людей планують вакцинувати від COVID-19 в туристичних місцях та на пляжах

У Франції людей планують вакцинувати від COVID-19 в туристичних місцях та на пляжах

У Франції людей планують вакцинувати від COVID-19 в туристичних місцях та на пляжах
УНІАН

Французький уряд створив мобільні бригади з вакцинації проти коронавірусу, які робитимуть щеплення на пляжах та у популярних туристичних місцях.

Таке рішення влада країни ухвалила через різке зменшення кількості щеплень перед початком сезону відпусток, яку французи зазвичай беруть на весь липень або серпень. Рішенню відкласти щеплення сприяла і вимога отримувати другу дозу препарату у тому ж місці, де і першу, передає The Guardian.

"Ви можете піти на пляж і зробити щеплення. Цього літа вакцина йде до вас", — заявив спікер уряду Франції Габріель Аттал.

Міністр охорони здоров’я Олів’є Веран спочатку виступав проти послаблення правил щодо другої дози через складність розподілу запасів вакцин. Він також припустив, що лікарі та фельдшери у певних популярних точках мали б "робити щось інше, ніж вакцинувати все французьке населення влітку".

Однак він погодився на послаблення після збільшення кількості нових хворих — показник зростав п'ять днів поспіль.

"Протягом останніх п’яти днів інфекція перестала падати і знову почала зростати черещ штам "дельта", який є дуже заразним. Англійський приклад показує, що хвиля можлива з кінця липня. Ми можемо обмежити його за допомогою медичних заходів, щеплень та тестування та відстеження", - наголосив Веран.

Трохи більше чверті нових хворих на коронавірус у Франції мають штам "дельта", а кількість нових випадків щотижня складає близько 2500 на день. За даними медиків, серед повністю вакцинованих також збільшується кількість хворих на "дельта"-варіант.

Що відомо

  • Вчені Оксфордського університету повідомили, що вакцини проти COVID-19 від компаній Pfizer і AstraZeneca у понад 90% випадках здатні запобігти шпиталізації через зараження штамом "Дельта".
  • В Австралії почали клінічні випробування нового типу вакцини проти коронавірусу, яка буде вводитися за допомогою назального спрею.
  • За даними ВООЗ, уперше виявлений у Південній Америці штам COVID-19 під назвою Lambda розповсюдився вже 29 країнами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок