У Шепетівці рибалки змагалися за Кубок першості

У Шепетівці рибалки змагалися за Кубок першості

У Шепетівці рибалки змагалися за Кубок першості сайт День за днем

У вихідні у Шепетівці відбулися перші змагання в ГО «Ри­бал­ки Ше­пе­тів­щи­ни» — «Пер­ший ку­бок — 2021». Змагання проходили на во­дой­мі бі­ля цук­ро­во­го за­во­ду.

Про це повідомляє сайт "День за днем". Стар­ту­ва­ли рибалки 3 лип­ня о шос­тій го­ди­ні ран­ку. Змагання тривали 3 та 4 липня.

Ко­ман­ди-пе­ре­мож­ці от­ри­ма­ли ме­да­лі, дип­ло­ми, а пе­ре­мож­ці — ку­бок. Та­кож їм вру­чи­ли грошові винагороди:

  • 1 місце — 1300 грн
  • 2 місце — 1000 грн
  • 3 місце — 800 грн
У Шепетівці рибалки змагалися за Кубок першостісайт День за днем

Ко­ман­ди-пе­ре­мож­ці от­ри­ма­ли ме­да­лі, дип­ло­ми, а пе­ре­мож­ці — ку­бок.

В подальшому гро­мадсь­ка ор­га­ні­за­ція роз­гля­дає ідеї про­ве­ден­ня зма­гань се­ред ді­тей шкіль­но­го ві­ку, се­ред жі­нок-ри­ба­лок то­що.

«Ідея зі зма­ган­ня­ми, яку ми зап­ро­ва­ди­ли, ре­аль­но об’єд­нує лю­дей. Як ор­га­ні­за­тор зма­гань, мо­жу ска­за­ти, що це но­вий рі­вень для на­шо­го міс­та. А нада­лі зма­ган­ня з ло­ву ри­би мож­на про­во­ди­ти різ­но­го ти­пу та з різ­них дис­циплін. Сі­мей­ні, ди­тя­чі, ко­ман­дні то­що», — на­пи­сав у соцмережі фей­сбу­к член гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції ри­ба­лок Мак­сим Пи­пич.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди