На Донеччині покажуть фільм «Брати по зброї»

На Донеччині покажуть фільм «Брати по зброї»

На Донеччині покажуть фільм «Брати по зброї»

Документальний фільм «Брати по зброї» сьогодні покажуть військовим у селищі Лебединське. Стрічку зняли волонтери, що привозили на передову гуманітарну допомогу. Допомагали з проєктом командування операції Об’єднаних сил та цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, а також Ліга українців Канади.

Один з авторів кінострічки учасник АТО Мирослав Гай. До початку війни він — актор Київського драматичного театру «Браво», працював на одному з українських телеканалів. З 2014 року служить у Збройних Силах України, наразі у резерві.

- Я документаліст. І коли по ротації ми повернулися в Київ, я почав їздити як волонтер до підрозділів Збройних Сил, Нацгвардії, з допомогою, тому що у 2014 була дуже складна ситуація. Ми почали знімати фільм просто про все, що ми бачимо. Це короткі історії з життя різних підрозділів і це вже документ, тому що там можна побачити, яким чином люди виживали, в яких умовах вони намагалися врятуватиУкраїну і врятували її фактично, — каже керівник продакшн-студії благодійного фонду «Мир і Ко» Мирослав Гай.

За словами чоловіка, фільм знімали впродовж трьох років, ще два монтували.

Надалі стрічку покажуть на міжнародних фестивалях та телебаченні.

На початок