Українки Рижикова та Ткачук - призерки етапу Діамантової ліги в бігу на 400 м з бар'єрами facebook.com/annaryzhykova

Дві медалі в одному забігу.

Українські бігунки Анна Рижикова та Вікторія Ткачук фінішували на другому та третьому місце на етапі Діамантової ліги в Осло на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Для Рижикової це був другий старт у сезоні Діамнтової ліги (у Флоренції вона теж фінішувала другою). Для Ткачук - дебют у сезоні цього турніру. Основною суперницею українок на етапі мала стати нідерландка Фемке Бол: рекордсменка Нідерландів та одна з найсильнішим бар'єристок сезону.

Саме Бол у підсумку виграла старт в Осло. Вона подолала дистанцію за 53.33 секунди - це її особистий рекорд (раніше 53.44), а також національний рекорд Нідерландів. Фемке захопила лідерство з перших метрів дистанції та поступово збільшила перевагу до фінішу.

Друге місце здобула Анна Рижикова. Українка подолала дистанцію за 54.15 секунди - теж встановила особистий рекорд! Попередній найкращий результат вона показала саме на етапі Діамантової ліги у червні - 54.19 секунди.

Рижикова вдруге за місяць оновила особистий рекорд, який до того тримався дев'ять років!

А от третє місце виборола Вікторія Ткачук. Її результат 54.62 секунди, майже особистий рекорд (54.60 сек). Упродовж більшої частини дистанції Ткачук боролася з Рижиковою, але поступилася їй на фінішній 100-метрівці.

Зрештою, саме три призерка стали єдиними, хто вибіг з 55 секунд у цьому забігу!