Менше 10% українців планують провести відпустку за кордоном

Менше 10% українців планують провести відпустку за кордоном

Менше 10% українців планують провести відпустку за кордоном
Фото - Ольги Глущенко

Лише 9,2 % українців планують відпочинок за кордоном цього року. 22,5% не мають можливості, щоб кудись поїхати, а 35% залишаться вдома.

Про це свідчать дані опитування "Як планують відпочивати українці. Червень 2021" Київського міжнародного інституту соціології.

"Дослідження показало, що станом на першу половину червня 2021 р., 48% українців планують відпочивати поза домом. Кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати становить 23%", — зазначено у дослідженні.

Як відзначається, на першому місці за популярністю відпочинок у Карпатах та інших місцях України (18,8%); 11,3% опитаних проведуть відпустку на дачі або у заміському будинку, 1% українців планує їхати до Криму. І тільки 9,2% респондентів відпочиватимуть за кордоном.

Окрім того, найбільше тих, хто залишається вдома серед старших людей: 18-29 років – 16,7%, 70+ років – 63,4%), така ж тенденція з відпочинком на дачі, у заміському будинку – що більший вік, то більша кількість тих, хто має бажання відпочити на дачі (18-29 років – 8,4%, 60-69 років – 17,7%).

Що відомо

  • Авіарейси з України до Анталії були перенесені через "технічні проблеми" у договорах між українськими авіаперевізниками та Туреччиною.

Читайте також

Нетипові напрямки й шанси на ЄС. Куди українцям поїхати у відпустку

Куди українці літають відпочивати й на що зросте попит. Пояснює SkyUp

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок