Стрибун у висоту Бондаренко не відібрався на Олімпійські Ігри в Токіо

Стрибун у висоту Бондаренко не відібрався на Олімпійські Ігри в Токіо

Стрибун у висоту Бондаренко не відібрався на Олімпійські Ігри в Токіо
Facebook Богдана Бондаренка

Спортсмен уперше за дев'ять років пропустить Олімпіаду.

Олімпійський призер зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко не візьме участь на Іграх у Токіо. Український спортсмен не виконав олімпійський норматив, необхідний для змагань на турнірі.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Бондаренко повернувся до виступів на змаганнях на чемпіонаті України. Перед цим він не змагався півтора роки, однак спробував насамкінець зачепитися за третю поспіль Олімпіаду.

На чемпіонаті України 31-річний стрибун виконати поставлену перед собою задачу не зміг, взявши лише позначку у 2.26 метри. У Бондаренка ще було дві можливості, щоб виконати норматив (взяти висоту 2.33 метри) - "Меморіал Лонського"Турнір зі стрибків у висоту, а також Всеукраїнські змагання з легкої атлетики.

Читайте також: Стрибун у висоту Бондаренко все ще не виконав норматив на Олімпіаду-2020. Чи є у нього шанси?

Однак жодною із можливостей олімпійський призер Ріо не скористався. На Меморіалі Лонського Бондаренко не взяв навіть висоту 2.10 метри, хоча розпочав виступи на турнірі останнім.

На Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики Бондаренко виступив краще. Висоту 2.10 метри він взяв з першої спроби, після чого, пропустивши 2.15 м, взяв 2.20 метри з другої спроби.

Після взятої висоти 2.20 метри Бондаренко продовжив виступи на 2.28 метри. Однак і її бронзовий призер Ігор взяти не зміг - жодну із трьох спроб стрибун не реалізував.

Таким чином, Богдан Бондаренко не виступить на Олімпіаді в Токіо. Хоча перед Іграми-2020 відбудуться й інші легкоатлетичні турніри, дедлайн для виконаня нормативу сплинув саме 28 червня.

Хто такий Богдан Бондаренко

  • На Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Бондаренко здобув "бронзу", взявши висоту 2.33 метри.
  • Загалом Бондаренко змагався на двох Олімпіадах. До "бронзи" у Ріо-2016 стрибун посів сьоме місце у стрибках у висоту в Лондоні в 2012-му.
  • Богдан Бондаренко - чемпіон світу-2013 та чемпіон Європи-2014, 13-разовий переможець етапів Діамантової ліги.
  • Найкращий результат у кар'єрі Бондаренка - 2.42 метри на турнірі в Нью-Йорку в червня 2014 року. Це рекорд України.

Хто представить Україну на Олімпіаді в Токіо у стрибках у висоту?

Україна у стрибках у висоту буде представлена чотирма спортсменами. І лише один виступить у чоловічому турнірі - Андрій Проценко у кваліфікаційний період взяв висоту 2.34 метри на турнірі в Торуні.

  • Чоловіки: Андрій Проценко
  • Жінки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Юлія Левченко
Читайте також: Три українські легкоатлетки виступлять на етапі Діамантової ліги в Осло
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022