Скількох волинян щепили від COVID-19 за вихідні в центрах масової вакцинації

Скількох волинян щепили від COVID-19 за вихідні в центрах масової вакцинації

Скількох волинян щепили від COVID-19 за вихідні в центрах масової вакцинації
Суспільне Волинь

26 та 27 червня у центрах масової вакцинації громадян від коронавірусної інфекції щепили 393 волинянина. Про це Суспільному розповіла лікарка обласного Центру громадського здоров’я Лес Іванишин.

У вихідні на Волині працювали чотири центри вакцинації: у Луцьку, Ковелі, Нововолинську та Володимирі-Волинському.

Також у 26 та 27 червня в області працювали сім мобільних груп вакцинації.

Наступними вихідними в області знову працюватимуть чотири центри вакцинації. "Ці центри, які зараз є, вони будуть працювати, але я думаю, на майбутнє будемо розглядати можливості щодо збільшення кількості цих центрів", – каже Леся Іванишин. Додає, наразі усіх охочих щеплюють вакциною CoronaVac.

Нагадаємо, у Луцьку Центр вакцинації розпочав працювати 12-13 червня у спорткомплексі одного із волинських вишів. За два дні роботи, 12 та 13 червня, в Центрі вакцинації щепили від коронавірусної інфекції 357 жителів Луцької громади.

Що відомо

  • 19 та 20 червня центр вакцинації у Луцьку не працював, бо у спорткомплексі відбувалися змагання. Також вакцинацію вирішили перенести у зв'язку зі святом — Трійцею та державним вихідним.
  • Цими вихідними, 26 та 27 червня, у Луцьку відновить роботу Центр вакцинації від COVID-19. Центр працюватиме за адресою проспект Президента Грушевського, 2б, з 10.00 до 16.00 години.
  • Волинян станом на 4 червня проти COVID-19 щеплювали трьома вакцинами: CoronaVac, AstraZeneca (виробництва Південна Корея) та Comirnaty (Pfizer). Першу дозу вакцини вже отримали 27 030 осіб, другу – 2733 особи.

Вибір редакції

На початок