В український прокат виходить фільм про найбільш таємничого дизайнера сучасності

В український прокат виходить фільм про найбільш таємничого дизайнера сучасності

В український прокат виходить фільм про найбільш таємничого дизайнера сучасності Кадр з фільму

З 1 червня в український прокат виходить фільм про найбільш таємничого дизайнера сучасності "Мартін Маржела. Своїми словами". Його називають справжнім "Бенксі світу моди", але цього разу він самостійно розповість про свою роботу.

Мартін Маржела завжди залишався у тіні — не фотографувався, не давав інтерв’ю, не виходив на фінальний уклін та не ставив своє ім’я на одязі.

За його прагненням анонімності стояла проста ідея — те, що він робить, його продукт, його речі важливіші за персону. Проте після невдалої стрічки "We Margiela", яку зняли без його участі, Мартін вирішив зробити виняток та самостійно розповісти про свою роботу.

"Мартін Маржела: своїми словами" — стрічка про справжнього "Бенксі світу моди". Це збірка спогадів та архівів про його дитячі роки, юність та роботу над знаковими колекціями. Мартін, відомий нелюбов'ю до інтерв'ю та появі на публіці, тому його обличчя у фільмі немає — на екрані покажуть лише його руки.

Протягом усієї своєї історії бренд Маржели асоціювався з білим кольором: білі стіни в офісі бренду та бутіках, білі меблі на показах, біла уніформа співробітників та навіть білосніжна колеція для Converse.

"У 1980-і все захоплювалися чорним декором, і я вирішив взяти за основу інший колір, білий. Я знаходив старі меблі на вулицях або в Армії Порятунку. І якщо їхній дизайн мені подобався, я її перефарбовував або обтягав білою бавовною", — наводить цитату Маржели видання buro247.ua.

У фільмі він з'являється в білих джинсах, кремовому трикотажному светрі і білої джинсовій куртці. Приблизно так він одягається щодня: футболка, джинсова куртка, джинси і кепка. Його нинішній спосіб життя також дуже простий.

"Я малюю, займаюся скульптурою, всіляко творчо самовиражаюся, — каже Маржела. — Мені подобається проводити час на самоті. Коли навколо мене нікого немає, я просто роблю те, що мені подобається. І для мене більше не існує сезонів".

Що відомо

  • Мартін Маржела — бельгійський модельєр, засновник французького будинку моди Maison Martin Margiela.
  • Його підхід до моди вважається революційним. Маржела один з перших почав проводити покази в нетипових для преміальних брендів місцях та створювати колекції з одягу, знайденому на секонд-хендах.
  • Створений ним модний дім він залишив у 2008 році. З 2014 року пост креативного директора Maison Margiela посідає Джон Гальяно.

Читайте також

"Полюбив Київ і людей, і це балансується з тим, що іноді люди нервують". Ілюстратор Сергій Майдуков

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше