Швейцарія оформила камбек проти Франції та в серії пенальті пройшла далі на Євро-2020 AP Images

Сформоана третя чвертьфінальна пара.

Шостий матч 1/8 фіналу Євро-2020 - Франція проти Швейцарії. Чинні чемпіони світу та фіналісти Євро-2016 проти збірної, яка ніколи не виходила далі 1/8 фіналу Євро. На груповому етапі Франція набрала п'ять очок та виграла свою групу, а Швейцарія - з чотирма очками фінішувала третьою.

Перший тайм матчу виграла Швейцарія: єдиний гол забив Харіс Сеферовіч, він на 15-й хвилині перестрибнув захисника та головою замкнув простріл з флангу. На початку другого тайму швейцарці мали можливість подвоїти перевагу: заробили пенальті, але Рікардо Родрігес не реалізував його.

Це сталося на 55-й хвилині, за рахунку 1:0. А уже за чотири хвилини попереду були французи - чемпіони світу забили двічі за цей час! Обидва голи на рахунку Каріма Бенземи: спершу він скористався пасом Кіліана Мбаппе, а тоді зіграв на добиванні після удару Антуана Грізманна.

На 75-й хвилині французи забили втретє: Поль Погба з-за меж штрафного попав у дев'ятку, 3:1.

Та швейцарці не здалися! Головний тренер провів ряд атакуальних замін, а до кінця матчу червоно-білі змогли відігратися - 3:3! Другий камбек за один ігровий день!

Упродовж овертайму Франція була близька до того, щоб знову вийти уперед, але не змогла забити вчетверте - матч дійшов до серії пенальті. Швейцарці свої п'ять ударів забили, а французи не реалізували саме останній удар: Кіліан Мбаппе не переграв воротаря.

Як підсумок, 5:4 у серії пенальті - Швейцарія уперше в історії виходить у чвертьфінал чемпіонату Європи та зіграє проти Іспанії. А Франція вибуває з турніру уже на першій стадії плей-оф.

• Євро-2020. 1/8 фіналу

Франція - Швейцарія 3:3 (4:5 після серії пенальті)

Голи: Бензема, 57, 59, Погба, 75 - Сеферовіч, 15, 81, Гаврановіч, 90

• Швейцарія уперше в історії зіграє в 1/4 фіналу чемпіонату Європи - попередній найкращий результат 1/8 фіналу на Євро-2016.
  • Сформовані уже три чвертьфінальні пари: Данія - Чехія, Бельгія - Італія, Іспанія - Швейцарія.
Зимовий спортБоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЛіга чемпіонів