Четверта ракетка світу вилетів з Вімблдон одразу в першому раунді. Як це сталося

Четверта ракетка світу вилетів з Вімблдон одразу в першому раунді. Як це сталося

Четверта ракетка світу вилетів з Вімблдон одразу в першому раунді. Як це сталося AP Images

Перша несподіванка на Вімблдоні-2021!

Стартовий день основної сітки трав'яного турніру Великого Шолому приніс одну з найбільших несподіванок першого раунду змагань. Третій сіяний у чоловічому розряді (четверта ракетка світу) грек Стефанос Циципас вибув з турніру.

У першому раунді змагань Циципас отримав у суперники 57-у ракетку світу, американця Френсіса Тіафо. Це була четверта очна зустріч тенісистів: попередні три виграв грек.

На Вімблдоні ні Циципас, ні Тіафо раніше не показували серйозних результатів. Стефанос тричі грав на цьому мейджорі: двічі вилітав у першому раунді, одного разу дійшов до четвертого раунду. Щодо Френсіса, то він теж тричі раніше грав на Вімблдоні, не доходив далі третого раунду.

Для Циципаса цей матч був першим після програшу у фіналі Ролан Гаррос, а от Тіафо останні кілька тижнів проводив саме на трав'яному покритті.

І американець Тіафо зміг використати перевагу у відчутті покриття: вибив грека у трьох сетах. Найважливішою у матчі стала реалізація брейкпоїнтів: Тіафо використав чотири з восьми, Циципас - нуль з семи.

У першому та другому сетах долю визначив один брейк: Стефанос двічі втрачав подачу, не зміг її повернути. У третій партії Френсіс зробив два брейки, а також не дозволив супернику реалізувати брейкпоїнти на двох своїх подачах.

  • Вімблдон. Перший раунд

Стефанос Циципас (Греція, 3) - Френсіс Тіафо (США) 0:3 (4:6, 4:6: 3:6)

Читайте також: У Циципаса померла бабуся за 5 хвилин перед фіналом Ролан Гаррос. Він присвятив їй виступ на турнірі
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика