Львівська легкоатлетка здобула "золото" на міжнародних змаганнях

Львівська легкоатлетка здобула "золото" на міжнародних змаганнях Управління молоді та спорту Львівської ОДА

28-річна львівська легкоатлетка Орися Дем'янюк-Мочульська здобула першість на міжнародному чемпіонаті в Сербії. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У Сербії триває чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики. У складі національної збірної за перемогу змагалась вихованка львівської школи легкої атлетики Орися Дем’янюк-Мочульська.

На дистанції 1500 м львівська легкоатлетка фінішувала з результатом 4:19:77. Це забезпечило спортсменці чемпіонський титул. Торік на цьому турнірі Орися стала другою. Тренує чемпіонку Віталій Тарнакін.

Орися Дем'янюк-Мочульська — багаторазова чемпіонка України. Здобула перемогу на Чемпіонаті України з легкої атлетики у 2020 році, також 4 роки поспіль, з 2018 року, отримувала першість на Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні. На національних змаганнях спортсменка представляє Львівщину.

До складу Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій входять 17 національних федерацій. Літній чемпіонат – наймасштабніша подія в році, яку проводить організація.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону