Ярослава Магучіх з найкращим результатом у сезоні перемогла на Меморіалі Лонського

Ярослава Магучіх з найкращим результатом у сезоні перемогла на Меморіалі Лонського

Ярослава Магучіх з найкращим результатом у сезоні перемогла на Меморіалі Лонського AP

І вдруге стрибнула за два метри.

Одним із останніх легкоатлетичних стартів у період кваліфікації на Олімпійські ігри для українців став Меморіал Лонського. Це щорічний турнір зі стрибків у висоту у Бердичеві, який відбувається на центральній площі міста.

Меморіал Лонського проходив після чемпіонату України з легкої атлетики. У жіночому секторі стрибків були присутні усі чотири найкращі українські стрибунки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Оксана Окунєва та Юлія Левченко.

Читайте також: Магучіх уперше виграла літній чемпіонат України зі стрибків у висоту, Левченко - поза подіумом

Загалом на Меморіалі Лонського виступили дев'ять стрибунок. А чотири спортсменки покинули змагання ще до старту чемпіонки України Ярослави Магучіх - вона розпочала виступи з висоти 1.84 метри.

Як і на чемпіонаті України, основна боротьба за перемогу зосередилася між Магучіх, Геращенко, Окунєвою та Левченко - саме ці чотири стрибунки взяли планку 1.84 метрів, а слідом за нею - і 1.87 метри (Магучіх її пропустила, у той час, як Окунєвій та Левченко знадобилося дві та три спроби відповідно).

А ось наступну висоту 1.90 метри взяли лише три стрибунки. І вдруге поспіль Оксана Окунєва випередила Юлію Левченко: представниця Полтавської області взяла висоту з третьої спроби. Левченко її подолати не змогла.

Висоту 1.93 метри взяли Магучіх та Геращенко, причому зробили це з першої спроби. А ось 1.96 м Ярослава подолала з останнього стрибка, а Геращенко - не використала жодної із трьох спроб.

У статусі переможниці змагань Магучіх стрибнула ще на 2.01 метри. І взяла висоту з першої спроби, оновивши особистий рекорд у сезоні. Продовжити виступи надалі Ярослава відмовилася.

 • Відео переможного стрибка Ярослави

Меморіал Лонського. Стрибки у висоту. Результат

 1. Ярослава Магучіх (Дніпропетровська область) - 2.01 м
 2. Ірина Геращенко (Київ) - 1.93 м
 3. Оксана Окунєва (Полтавська область) - 1.90 м
 4. Юлія Левченко (Київ) - 1.87 м
 5. Юлія Чумаченко (Донецька область) - 1.81 м

Результат Ярослави Магучіх є її найкращим результатом сезону. І одним із найкращих у світі: вище вдалося стрибнути лише американці Вашті Каннінгем - на 2.02 метри.

Топ-5 найкращих стрибунок сезону (стрибки у висоту)

 • 1. Вашті Каннінгем (США) - 2.02 метри
 • 2. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.01 м
 • 3-4. Нікола МакДермотт (Австралія) - 2.00 м
 • 3-4. Надєжда Дубовіцкая (Казахстан) - 2.00 м
 • 5. Свєтлана Радзівіл (Узбекистан) - 1.97 м

Що відомо

 • Попередній найкращий результат сезону (2.00 метра) Магучіх встановила на чемпіонаті України.
 • На Олімпіаді-2020 виступлять три українки у секторі для стрибків у висоту - Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.
 • На Олімпіаді-2020 змагання зі стрибків у висоту відбудуться в передостанній змагальний день, 7 серпня.
Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів