У Тернополі розпочався Чемпіонат України з вітрильного спорту

У Тернополі розпочався Чемпіонат України з вітрильного спорту Суспільне Тернопіль

Чемпіонат України з вітрильного спорту розпочався на Тернопільському ставі. Участь у змаганнях бере 21 спортсмен з Тернополя, Донецька, Миколаєва, Дніпра. Про це розповів тренер тернопільської секції віндсерфінгу Олексій Нижегородов.

За його словами, за результатами першої перегони у категорії від 17 років перемогла тернополянка Аліна Нижегородова, а у категорії від 18 років переміг тернополянин Олександр Тугарєв.

"Була перша гонка, я її виграв. Дуже нестабільний вітер зі всіх сторін. Постійно змінюється. Для нас це найгірше, що може бути. За 30 секунд можеш бути останнім", - каже Тугарєв.

Тренер тернопільської секції віндсерфінгу Олексій Нижегородов каже, хлопці та дівчата змагаються у трьох вікових категоріях. За його словами, переможців Чемпіонату визначать у неділю. За його словами, у Тернополі Чемпіонат України з вітрильного спорту проводять вдруге, а в Україні ці змагання організовують з 1991 року.