Marvel готується випускати сувеніри в форматі NFT

Marvel готується випускати сувеніри в форматі NFT

Marvel готується випускати сувеніри в форматі NFT

Marvel у співпраці з сервісом по виробництву цифрових колекційних предметів VeVe випустить для шанувальників сувенірну продукцію в форматі NFT (невзаємозамінних токенів). Про це повідомляється на сайті компанії.

Фанати Marvel зможуть придбати цифрові версії коміксів, зокрема раритетні видання, 3D-фігурки та інші предмети, а також зможуть створювати власні віртуальні експозиції. Все це буде доступно через додаток VeVe.

За словами представника компанії, Marvel разом з VeVe деякий час вивчали, як зробити цифрове колекціонування настільки ж особливим, як і реальне.

"Співпраця з VeVe, як ми сподіваємося, розширить кордони фандомів Marvel, надавши фанатам особисті та інтерактивні колекційні предмети, які можна збирати, дарувати, позичати та застосовувати так, як неможливо було раніше", – зазначив віцепрезидент Marvel Entertainment з розвитку бізнесу і стратегії Деніел Фінк.

Marvel поки не уточнює, які саме товари переведуть у формат NFT, але компанія обіцяла надати інформацію найближчим часом. Сама колекція NFT вийде до кінця року.

З грудня 2020 року VeVe продала понад 580 тис. цифрових предметів у NFT – їх користувальницька база налічує понад 340 тис. колекціонерів. Раніше VeVe розповіла о планах стати першою у світі платформою NFT з нульовим вуглецевим слідом.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше