IT-корпорація Microsoft презентувала нову операційну систему Windows 11, яка стала першим повноцінною новою ОС за останні кілька років.
Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.
Як пише The Verge, значна увага у новій версії операційної системи приділяється спрощенню призначеного для користувача інтерфейсу, новому магазину Windows, а також поліпшенню продуктивності й багатозадачності. Також Windows 11 також вперше буде підтримувати запуск додатків Android.

"Перше, що ви помітите в Windows 11, це те, що вона містить нове меню "Пуск" і оновлену кнопку "Пуск", які розташовані по центру панелі завдань. Цей інтерфейс дуже схожий на той, що ми вперше побачили в Windows 10X. Велика частина роботи з призначеним для користувача інтерфейсом, яка увійшла в Windows 10X, з'являється в Windows 11", – зазначає видання.
При цьому в новому меню "Пуск" відсутні "живі плитки", які раніше були представлені в Windows 8. В оформленні інтерфейсу Windows 11 активно використовуються закруглені кути, подібно до Android та iOS.
Також Windows 11 включатиме оновлені темний і світлий режими.
Окрім того, нова версія операційної системи від Microsoft містить функції Snap Layouts, які дозволяють швидко перемикати програми в різні режими, підтримувані Windows 11. Також система запам'ятовуватиме, де зберігаються програми користувача, завдяки функції під назвою Snap Groups.

Компанія також заявила, що Windows 11 краще підтримуватиме роботу на кількох моніторах, проводитиме оновлення у фоновому режимі, досконаліше розпізнаватиме сенсорні рухи, а також інтегрує додаток для колективної роботи Microsoft Teams безпосередньо в Windows 11 як для споживачів, так і для комерційних користувачів.
Серед мінімальних системних вимог для комфортної роботи із Windows 11 – двоядерний процесор із частотою щонайменше 1 ГГц, 4 ГБ оперативної пам’яті, жорсткий диск обсягом принаймні 64 ГБ, відеокарта, сумісна з DirectX 12 / WDDM 2.x та монітор від 9 дюймів із роздільною здатністю HD (720p).
Що відомо
- Технологічна компанія Microsoft повідомила, що з 15 липня 2022 року припинить підтримку браузера Internet Explorer.
- Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс у 2020 році залишив раду директорів компанії через розслідування його романтичних відносин зі співробітницею компанії
- Від хакерської атаки на сервери компанії Microsoft могли постраждати щонайменше 60 тисяч малих і середніх бізнесів по всьому світу. Білий дім планує створити координаційну кібергрупу для оцінки масштабу атаки.
- 2 березня компанія Microsoft повідомила про масштабну кібератаку, яку здійснила група хакерів Hafnium, пов'язана з урядом Китаю. В компанії заявили, що хакери використовують слабкі місця поштового сервісу Exchange.
- Хакери з Корейської народно-демократичної республіки намагалися викрасти з систем компанії Pfizer інформацію про вакцину та технології лікування COVID-19.
- У листопаді 2020 року в компанії Microsoft повідомили, що дев'ять найбільших фармакологічних компаній світу, причетних до виробництва вакцини проти COVID-19, стали ціллю хакерських груп з Росії та КНДР.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!