Microsoft припиняє підтримку браузера Internet Explorer

Microsoft припиняє підтримку браузера Internet Explorer

Microsoft припиняє підтримку браузера Internet Explorer
АР

Технологічна компанія Microsoft з 15 липня 2022 року припинить підтримку браузера Internet Explorer.

Водночас браузер Microsoft Edge планується підтримувати щонайменше до 2029 року, передає The Verge.

Ще у 2020 компанія припинила підтримку nternet Explorer на додатку Microsoft Teams і планує це зробити у пакеті послуг Microsoft 365, такі як Office 365, OneDrive, Outlook 17 серпня 2021.

Читайте також: Вакцини, сервіси доставки та SpaceX. Хто увійшов до рейтингу найбільш іноваційних компаній світу

Microsoft також намагається припинити роботу Internet Explorer вже понад п'ять років. Microsoft Edge вперше з’явився в 2015 році, що прийшов на заміну Internet Explorer. Відтак компанія закликала компанії припинити використання застарілого браузера на користь Edge та його режиму IE.

Що відомо

  • Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс у 2020 році залишив раду директорів компанії через розслідування його романтичних відносин зі співробітницею компанії
  • Від хакерської атаки на сервери компанії Microsoft могли постраждати щонайменше 60 тисяч малих і середніх бізнесів по всьому світу. Білий дім планує створити координаційну кібергрупу для оцінки масштабу атаки.
  • 2 березня компанія Microsoft повідомила про масштабну кібератаку, яку здійснила група хакерів Hafnium, пов'язана з урядом Китаю. В компанії заявили, що хакери використовують слабкі місця поштового сервісу Exchange.
  • Хакери з Корейської народно-демократичної республіки намагалися викрасти з систем компанії Pfizer інформацію про вакцину та технології лікування COVID-19.
  • У листопаді 2020 року в компанії Microsoft повідомили, що дев'ять найбільших фармакологічних компаній світу, причетних до виробництва вакцини проти COVID-19, стали ціллю хакерських груп з Росії та КНДР.
На початок