Єврокомісія дозволила використовувати вакцину Pfizer для дітей 12-15 років

Єврокомісія дозволила використовувати вакцину Pfizer для дітей 12-15 років

Єврокомісія дозволила використовувати вакцину Pfizer для дітей 12-15 років
Associated Press

Європейська комісія дозволила застосовувати вакцину від Pfizer/BioNTech для вакцинації проти COVID-19 дітей віком від 12 до 15 років.

Про це повідомила єврокомісарка з питань охорони здоров'я Стелла Кіріакідес.

"Сьогодні (31 травня – ред.) Комісія ЄС ухвалює рішення дозволити використання вакцини BioNTech/Pfizer проти COVID19 для дітей 12-15 років", – написала вона.

За словами посадовиці, це дозволить державам-членам ЄС розширити свою програму вакцинації для молодих людей.

"Щоб покласти край кризі, важлива кожна доза", – додала Кіріакідес.

Раніше британський регулятор з питань лікарських засобів та медичних препаратів (MHRA) дозволив використання однодозової вакцини від коронавірусу Johnson & Johnson американського виробництва.

Що відомо

  • Фармацевтична компанія Pfizer розпочала перевірку можливості одночасного застосування вакцини від COVID-19 та вакцини, яка запобігає розвитку бактеріальної менінгококової пневмонії.
  • Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) і Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) рекомендували відновити застосування вакцини Johnson & Johnson, оскільки вона є безпечною та ефективною.
  • Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) дійшло висновку, що вакцина Johnson&Johnson може бути пов'язана з рідкісними випадками тромбозу, однак користь препарату переважає вірогідні ризики.
  • Компанія Jonson&Jonson розпочала постачання власної вакцини проти COVID-19 до Європейського союзу.
  • На початку травня Управління з питань охорони здоров'я Данії виключило вакцину Johnson & Johnson з програми вакцинації населення від COVID-19, а регулятор Канади не радить використовувати цей препарат для щеплення осіб молодше 30 років.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок