ДФС провела обшуки в "Київпастрансі" за фактом ухилення від сплати податків

ДФС провела обшуки в "Київпастрансі" за фактом ухилення від сплати податків

ДФС провела обшуки в "Київпастрансі" за фактом ухилення від сплати податків
ДФС

Державна фіскальна служба провела обшуки в комунальному підприємстві "Київпастранс" за фактами ухилення від сплати податків та привласнені бюджетних коштів.

Як повідомляє пресслужба ДФС, правоохоронці встановили, що службові особи КП "Київпастранс" протягом 2020 року привласнили бюджетні кошти при проведенні робіт з реконструкції трамвайної лінії. Загальна вартість робіт склала понад мільйонів гривень, слідство вважає, що значна частина яких було привласнено.

За версією слідства, службові особи діяли за попередньою змовою зі працівниками дирекції з будівництва та утриманню об'єктів транспорту та допоміжної інфраструктури та іншими суб’єктів господарської діяльності (СГД), в тому числі із ризиковими та транзитними суб’єктами підприємницької діяльності,

Наразі призначено експертизу, під час якої буде встановлено розмір завданих збитків.

"Крім того, встановлено, що ряд осіб, використовуючи реквізити "ризикових" СГД, вчинили пособництво службовим особам одного із товариств в умисному ухиленні від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у особливо великих розмірах", – йдеться у повідомленні.

У ДФС повідомили, що за результатами обшуків виявлено та вилучено фінансово-господарську документацію КП "Київпастранс" та комп’ютерну техніку.

"Вищезазначені документи, після завершення їх огляду будуть визнані речовими доказами у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває", – додали в ДФС.

Що відомо

  • 12 травня Київська міська прокуратура спільно з Державною фіскальною службою провела обшуки у приміщеннях Київської міської державної адміністрації.
  • 13 травня обшуки прокоментував мер Києва Віталій Кличко та назвав їх тиском на столичну владу та його особисто. Також він заявив, що столична влада подала до правоохоронних органів всі необхідні документи щодо Департаменту соцполітики КМДА ще два роки тому.
  • 17 червня Київська міська прокуратура спільно зі столичним Головним управлінням Державної фіскальної служби у Києві проводила обшуки у службових приміщеннях Комунальної корпорації "Київавтодор" через ймовірну несплату податків.
  • Співробітники Державної фіскальної служби розслідують дев'ять кримінальних проваджень щодо комунальних установ та бюджетних коштів Києва.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок