Спортсмени Херсона вибороли золоті медалі на всеукраїнському турнірі з боксу

Спортсмени Херсона вибороли золоті медалі на всеукраїнському турнірі з боксу Фото: Херсонський фаховий спортивний коледж

На Херсонщині у Залізному Порту з 13 по 20 червня проходив всеукраїнський турнір з боксу. Спортсмени Херсона вибороли золоті та срібні медалі.

У вихованців Херсонського фахового спортивного коледжу такі перемоги:

• 4 золотих медалі вибороли Максим Полікарпов, Максим Карловець, Микита Хохонь, Валерій Шульга.
  • 4 срібні медалі завоювали Кирило Романій, Руслан Сокольченко, Денис Рогощенко, Артур Марченко.
  • 2 бронзові у Артема Полікарпова та Дмитра Шакуна.
Спортсмени Херсона вибороли золоті медалі на всеукраїнському турнірі з боксуФото: Херсонський фаховий спортивний коледж

Усі поєдинки були проведені технічно, спортсмени Херсона перемагали у півфінальних та фінальних боях.

Тренери переможців – В. Г. Андріянов, О. Д. Шевченко, В. Є. Чорний.

• З 07 по 12 червня 2021 року у Хмельницькому пройшла XVI Літня Універсіада України та чемпіонат України з важкої атлетики. Херсонські спортсмени Максим Домбровський і Олексій Хандусь вибороли золоті та срібні медалі.
  • З 10 по 13 червня 2021 року у Ковелі відбувся відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках та каное. Команда Херсонської області посіла 1 командне місце.
  • Херсон дасть стипендії розміром 100 тисяч гривень спортсменам, які представлятимуть місто на ХХХІІ літніх Олімпійських та XVI літніх Паралімпійських іграх.
  • Спортсмен з Херсона Ерік Арушанян - чемпіон Європи U23 з вільної боротьби.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон